مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: یکشنبه در اردبیل و گیلان و دوشنبه در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی، کاهش دمای ۶ تا ۸ درجه‌ای رخ می‌دهد.
کودکان و نوجوانان را باید از آسیب‌پذیرترین گروه‌های در معرض خطر فضای مجازی قلمداد کرد؛ گروهی که از بدو تولد به‌واسطه شرایط ویژه این عصر، عادت کرده‌اند از صبح تا شب در محاصره رسانه‌های الکترونیک باشند.
در مطلب زیر با شما درباره نکات پخت لپه صحبت کرده‌ایم، امیدواریم که مفید واقع شده و مورد استفاده قرار بگیرد.
پایگاه خبری «میدل ایست نیوز» مدعی شد امارات متحده عربی علی کریمی را [به دلیل نقش آفرینی در اعتراضات ایران] از این کشور اخراج کرده است.
از قدیم الایام کلیشه هایی، چون «دخترا بابایی هستند و پسرا مامانی» یا «دختر‌ها دوست دارند خودشان را برای پدرانشان لوس کنند» و عباراتی از این دست باعث شد تا پدران و مادران در نوع ارتباط مناسب خود با فرزندانشان دچار اشتباهاتی شوند.
منطقه حفاظت شده خانگرمز، منطقه اي است با الكوسيستم كوهستاني، كه نام خود را از كوهي به همين نام گرفته است.
همه‌چیز مهیای صعود شده؛ کی‌روش؛
تیم ملی فوتبال ایران با وحدتی که کارلوس کی‌روش در رختکن ایجاد کرده، نگاه زیادی به درخشش در جام جهانی قطر خواهد داشت.
گشایش به شیوه سعودی:
سازمان‌های حقوق بشر از مقامات سعودی خواستند تا زندانیان سیاسی را که به اتهامات دروغین بازداشت شده و برخی از آنان کم سن و سال هستند، آزاد کنند.
به مناسبت روز کتاب؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از عضویت رایگان در ۱۱۸ کتابخانه‌ عمومی استان به مناسبت روز کتاب و نیز بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب‌های امانتی تا پایان هفته کتاب خبر داد.
امروز هم فرماندهی کل سپاه پاسداران وهم فرماندهی هوا فضای سپاه خبردادند موشکهای هایپرسونیک ایرانی مراحل تست راپشت سر گذاشته ودر فرصت مناسب رونمایی میشوند.
بهای بیت‌کوین به پایینترین سطح در 2 سال اخیر رسیده است.
دروغ‌گویی به‌معنای انکار واقعیت است و کودکان از چهار سالگی به بعد می‌توانند واقعیت را از دروغ تشخیص بدهند. اما دلیل دروغ گفتن آن‌ها با بزرگسالان متفاوت است .
سجاده در آتش روایتی متفاوت از به آتش کشیده شدن مسجد تاریخی شریف الملک در همدان توسط اغتشاشگران است.
اربعین به حقیقت به نوعی تمرین سبک زندگی اسلامی برای دوران ظهور است دوران با مهدی(عج) بودن.
گزارش یک سفر؛
امام زمان(عج) خود را به واسطه سیدالشهداء(ع) به عالم معرفی می کند و اربعین به عنوان رسانه ای مردمی پژواک ظهور است، تمرین سبک زندگی برای دوران مهدوی، اینجا هر کسی با هر حرفه و شغلی که دارد خود را وقف خدمترسانی به سایرین کرده، نه گرسنه ای و تشنه ای می یابیم نه ظلمی و نه بیدادی، طعم خوش ظهور را می توان برای لحظاتی چشید که اگر یوسف زهراء(عج) بیاید جهان همین گونه می شود، سرشار از محبت و دوستی، مودت و مهربانی، انس و عطوفت، رأفت و دلدادگی، دلبستگی و دلباختگی.

صفحه‌ها