نمایش 1 - 10 از 2587
راستی آزمایی؛ با مردم هستید یا علیه مردم!
مطابق با ماده 71 قانون شهرداری ها، صورتحساب های مالی چه دریافتی و چه هزینه کردها باید هر 6 ماه یک بار توسط شهرداری برای عموم منتشر شود، موضوعی که تاکنون توسط شهردار تویسرکان محقق نشده، طبق همین قانون همهشریان عزیز می خواهند بدانند ریز به ریز عوارضی که پرداخت کرده اند کجا هزینه شده؟ این گوی و این میدان برای اثبات راستی آزمایی مدیریت شهری.
قدم به قدم با خادمان بی شیله پیله؛
وقتی به عمود آخر می رسی به ارباب ادب سلام می دهی تا پس از روزها و شب ها پیاده روی در کهکشان زمینی جاده عاشقی، شاهد تنظیم نظم نوین جهانی باشی در مدار منظومه حسین(ع).حتی اگر پاهایت تا مچ تاول زده و خار در آن فرو رفته، لباس هایت خاکی و کفش هایت پاره باشد، شانه هایت بسوزد و گلویت خس خس کند، از هم اینک کوله بسته ات را باز نمی کنی تا اربعین سال بعد به مانند خادمان بی شیله پیله، انگار ذوب معناطیس غیرت حسینی شده ای برای رستاخیز مهدوی.
فاجعه ای بزرگ در دوران فرماندار روحانی در تویسرکان؛
در حالی که باید در روزگار سخت کرونایی کالاهای تنطیم بازاری به دست مردم تویسرکان می رسید تا آن گونه در صف های طولانی دولت روحانی عزتشات از بین نرود، گوشت یارانه ای توزیع نشد، تا امروز فاسد شود.دادستان از برخورد با متخلفان این پرونده در هر سطحی خبر داده است.
شهرستان تویسرکان در روز عاشورای حسینی و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش همگام با دیگر شهرهای ایران اسلامی یکپارچه غرق در عزا و ماتم شد.
روایتی متفاوت از نبرد فاتحان؛
شهید حاج محمود شهبازی از فرماندهان شهید در آزادسازی خرمشهر بود. فرمانده ای گمنام که حتی دوستان و اقوامش از جایگاه او مطلع نبودند، امید آن که با بیان راز این مفسر نهج البلاغه برای نسل جوان الگویی بی بدیل معرفی شود، فرمانده ای که بی تردید آغاز راه او و همرزمانش با فتح خونین شهر همراه شد و امتداد راهش، رهایی قدس شریف در عملیات "الی بیت المقدس" است.
فداکاری جریان دارد؛
باغبان تویسرکانی با بالارفتن از ارتفاع چند متری یک دکل مخابرات، جوانی را از مرگ حتمی نجات داد.
به همت جوانان؛
تویسرکانی ها، سیدشهاب را به عنوان یکی از روستاهای قرآنی معروف می شناسند، با اهالی خون گرمی که در ترویج و ترغیب جوانان به آموزه های قرآنی پیشگام هستند.
مریم بیات دونده تویسرکانی توانست جایگاه دومی مسابقات دوومیدانی جام رمضان کشور را به خود اختصاص داد.
بازگشت قهرمانانه گلبالیست تویسرکانی؛
فروردین ماه تویسرکانی ها در حالی به اتمام رسیده که در این ماه شاهد دعوت مجدد میلاد سوری پرافتخارترین گلبالیست استان همدان به اردوی تیم ملی بودیم.
راهپیمایی روز جهانی قدس در تویسرکان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

صفحه‌ها