نمایش 1 - 10 از 2540
برای بانوان فرصت ساز تویسرکانی؛
اینجا در تویسرکان به همت فرصت سازی دو بانوی بسیجی، چرخ زندگی هفت خانوار با چرخیدن "چرخ خیاطی ها" می چرخد.
اسطوره سازی با زندگی در امنیت؛
بانوی نمونه مشاغل خانگی کشور، یک مادر، همسر و خواهر است، یک بسیجی تویسرکانی که در امنیت رشد یافته و این روزها با کارآفرینی برای 17 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مصداقی از جهاد عملی تبیین شده، او معتقد است؛ تلاش و پشتکار در کنار لبخند به زندگی با تمام سختی هایش، می شود رمز پیروزی در عرصه جهاد اقتصادی.
در رقابتی تنگاتنگ؛
شطرنج بازان مدرسه علامه حلی(تیزهوشان) در پایه تحصیلی متوسطه اول و مدرسه شهید بهشتی (نمونه) در پایه تحصیلی متوسطه دوم به صورت تیمی جایگاه نخست شطرنج بین مدارس تویسرکان را از آن خود کردند.
مقصران ساخت جاده ای ناایمن را معرفی کنید؛
در حالی که تعریض سه راهی فرسفج از تویسرکان به این شهر را از سمت راست انجام داده اند، اما شاهد هستیم که از این سه راهی به بعد و به سمت کنگاور تعریض از سمت چپ انجام شده! و این مسئله تصادفات بسیاری را رقم زده است.مردم از دادستان شهرستان می خواهند برای برخورد با مقصران این گونه جاده سازی و ملزم کردن مسئولان به اصلاح آن وارد میدان شود.
یک دل شدن تویسرکانی برای وحدت؛
براندازان دلخوش به سراب چند عمامه پرانی اند که توسط فضای مجازی بزرگ نمایی شده، غافل از آن که اینجا روحانیت محبوبیت دارد و حرف بر سر سری است که این عمامه ها را بر سر دارد، حرف بر سر تفکر جهادی روحانیتی است که به وقت زلزله و سیل در کنار مردم هستند.
به دنبال گلایه مندهای مطرح شد؛
سال هاست که پای مدیریت شهری در حوزه مناسب سازی معابر تویسرکان لنگ می زند.اینجا نه فکر و اندیشه ای در ذهن مسئولان برای پاسخگویی به خواسته های معلولان وجود دارد و نه دستی که برنامه ای مناسب تدوین و طرح ریزی کند.
فرماندار تویسرکان خبر داد؛
فرماندار تویسرکان با بیان اینکه ترین های حوزه کتاب و کتابخوانی استان از جمله نخستین کتابخانه و کتابدار به این دیار اختصاص دارد، گفت: کتابخانه شهید مدنی پس از یک سال تعطیلی و بازسازی، بازگشایی شد و مژده ما به اهالی شهرک قائم نیز ساخت کتابخانه در آن منطقه است.
سرپرست جمعیت هلال احمر تویسرکان خبر داد؛
سرپرست جمعیت هلال احمر تویسرکان گفت: در اجرای طرح ملی نذر آب ۵ ؛ اهالی سه روستای کنجوران علیا، وسطی و سفلی به صورت رایگان ویزیت شدند و علاوه بر ارائه خدمات عام المنفعه؛ در تلاشیم با جذب کمک خیران، آب شرب سالم برای اهالی روستا تأمین کنیم.
تویسرکان به هنرمندانش می بالد؛
خانه صنایع دستی پایتخت طلای سبز ایرن، با هنروری پنچه طلایی های خوش ذوقش، این روزها و در آستانه نوروزی نو بیشتر از همیشه می تواند پذیرای مسافران و گردشگران در بهاری دل انگیز باشد.
گزارش یک سفر؛
امام زمان(عج) خود را به واسطه سیدالشهداء(ع) به عالم معرفی می کند و اربعین به عنوان رسانه ای مردمی پژواک ظهور است، تمرین سبک زندگی برای دوران مهدوی، اینجا هر کسی با هر حرفه و شغلی که دارد خود را وقف خدمترسانی به سایرین کرده، نه گرسنه ای و تشنه ای می یابیم نه ظلمی و نه بیدادی، طعم خوش ظهور را می توان برای لحظاتی چشید که اگر یوسف زهراء(عج) بیاید جهان همین گونه می شود، سرشار از محبت و دوستی، مودت و مهربانی، انس و عطوفت، رأفت و دلدادگی، دلبستگی و دلباختگی.

صفحه‌ها