آخرین اخبار

1. ارديبهشت 1402 - 10:55   |   کد مطلب: 40712
فروردین ماه تویسرکانی ها در حالی به اتمام رسیده که در این ماه شاهد دعوت مجدد میلاد سوری پرافتخارترین گلبالیست استان همدان به اردوی تیم ملی بودیم.

به گزارش خبرنگار رودآور، فروردین با تمام فراز و نشیب هایشان روز آخر خود را سپری می کند، فروردینی پر از خبرهای خوش برای تویسرکانی از صدور کیفرخواست برای فردی معمول الحال تا راهیابی مجدد میلاد سوری پرافتخارترین گلبالیست استان همدان به اردوی تیم ملی.

به گفته «محمدکرم کولیوند» مربی تیم گلبال جوانان اردو آمادگی تیم ملی گلبال مردان 18 تا 25 فروردین ماه در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد و در آن دوره تمرینات علاوه بر میلاد سوری از شهرستان تویسرکان؛ محمد پرنیا، مصطفی شهبازی، مهدی عباسی، محمدمهدی نفیسی نسب، محسن عبدالملکی، رضا عوض نژاد توکلی، امین کریمی، محمدمهدی زارعی، امیرمحمد بهرامی، خلیل شهریارنسب و مصطفی صادقی نیز حضور داشتند.

این مربی گلبال کشورمان، کسب مقام تیمی آسیا در سال 1401 را جزء کارنامه درخشان سوری عنوان کرد و افزود: با گل های میلاد بود که تیم ملی کشورمان در آن بازی ها توانست به دیدار نهایی و کسب سهمیه جهانی بازی های چرتغال دست یابد.

گفته شده به دلیل مشکلات شغلی، سوری برای مدتی از حضور در تیم ملی محروم شده بود و با پیگیری های رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور از آنجا که عدم حضور این گلبالیست تویسرکانی سبب تضعیف بازی های تیم ملی می شود، بالاخره مشکلات پیش سوری برطرف و به تیم ملی دعوت شد.

انتهای پیام/ز

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان