صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

به مناسبت تلفیق عاشورا و روزخبرنگار؛
حماسه حسینی بی تردید بدون حماسه زینبی معنایی ندارد و اگر زینب(س) نبود درس ها و عبرت های عاشورایی در نطفه خفه می شد، این مهم می تواند الگوی برتر رسانه های برحق در تقابل با بوق چی های باطل باشد، این روزها شمرهای زمانه ولایت و سیره حسینی را نشانه گرفته اند، سکوت جایز نیست.
یادداشت واره؛
سال هاست، دلی از مشرق و دلی از مغرب، دلی هم از شمال و دلی هم از جنوب عالم با همبستگی، وحدت و یگانگی در یکتاپرستی همدل شده و "الکعبه تجمعنا" را رقم زده اند، اینجا قلبهایمان را به پرده کعبه گره میزنیم و شهادت می دهیم به وحدانیت خدا، به نبوت رسول خدا(ص) و به ولایت علی(ع) ولی خدا و در این کعبه منتظر ظهور صاحب عصرمان هستیم آن منتقم خون خدا.
کارشناس ارشد تاریخ و فعال رسانه مطرح کرد:
هرچند که قانون جنگل رضاخانی برای عریان کردن فرهنگ یک ملت بود و فاجعه خونین مسجدگوهرشاد و کلاه پهلوی اش، کلاه گشاد انگلیسی ها برای بی هویت کردن ایرانی ها، اما تنها نقوش بانوان محجبه در کتیبه های باستانی نشان از هویت غنی کشورمان دارد، هویتی که در تلاطم شبیخون فرهنگی ضربه خورده، اما سقوط نمی کند.
خطیب نماز حمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه نقطه چرگین و معضل دولت جدید تفاله های برجای مانده از دولت روحانی است، گفت: با وجود داشتن برنامه های خوب اقتصادی دولت فعلی که پرچم دار اقتصاد مقاومتی است، از آنجا که بدنه اجرایی همچنان لیبرالی است کارها درست پیش نمی رود و باید آن مدیران نالایق هرچه سریعتر تغییر کنند.
در راهپیمایی باشکوه در روز قدس نمایان شد؛
روز قدس؛ روز جلوه گری اتحاد مسلمانان و نوید بخش آزادی قدس شریف است و امروز روزه داران همدانی در جای جای استان از هر قشری و با هر گرایش سیاسی آمدند تا بگویند به زودی نابودی غاصبان اسرائیلی که نطفه شومشان در امریکا بسته شد، رقم می خورد.
فرماندار تویسرکان:
فرماندار تویسرکان با بیان اینکه اولویت جهان اسلام آزادسازی فلسطین است، گفت: راهپیمایی عظیم روز قدس در غرب آسیا؛ نشانگر حمایت مردم از جبهه مقاومت است.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان به نفوذی معنوی جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان اشاره کرد و گفت: امروز به برکت این نفوذ و اثرگذاری های مجاهدت های شهید سلیمانی شاهد اتحاد و انسجام بیشتر گروه های مقاومت هستیم، تا جایی که هر کدام از گروه های جبهه مقاومت به تنهایی حریف دشمنان خود هستند.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه دشمن از اتحاد جبهه مقاومت هراسان است و طرح های خود را شکسته یافته دیده، گفت: بنابراین با اجرای برنامه های شومی به مانند حادثه دلخراش حرم رضوی به دنبال ایجاد تفرقه و از بین بردن وحدت گروه های مختلف جبهه مقاومت هستند.
واکنش مفتح به سانسور حرف دل ملت در روز استقلال؛
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه حذف هشتگ #آری تکرار تلخ سانسور حقایق ملت ما در فضای مجازی است، گفت: رفتار سلطه جویانه آنان بر فضای مجازی به هیچ وجه برای مردم قابل قبول نیست، مردمی که می خواهند در فضای باز رسانه ای و مجازی از اعتقادات و باورهای خود حرف بزنند، اما به سرعت سانسور می شوند.
کارشناس تاریخ ایران عنوان کرد؛
کارشناس تاریخ ایران گفت: به طور میانگین هر ساله در کشورمان انتخابات برگزار شده و حضور بیش از 60 درصدی مردم پای صندوق های رأی و شرکت میلیونی آنان در راهپیمایی های 22 بهمن و روز قدس، یعنی "آری" سالانه ملت به جمهوری اسلامی و این تدبیر امام(ره) در دادن حق رأی به همگان از جمله بانوان بود.
بی پرده با یک مسئول:
به دنبال مطالبات مردمی در حوزه های مختلف بی پرده با فرماندار دولت رئیسی در تویسرکان به گفت و گو نشستیم و او گفته که؛ پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی شهرستان در اولویت اختصاص اعتبار قرار دارد و مابقی ماجرا که در ادامه می خوانیم.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه تنها راه توسعه اقتصاد کشور، تقویت تولید دانش بنیان است، گفت: امیدواریم بیش از پیش جوانان ما با دلگرمی، تلاش و کسب تخصص بیشتر در زمینه های مختلف وارد عرصه شوند.
اظهارات اکثر روسای هیئت های کشورهای بزرگ شرکت کننده در مذاکرات وین حاکی از آن است که مذاکرات برای رفع تحریم ایران در وین به مراحل پایانی خود رسیده است، اما آیا ایران و قدرت های بزرگ به توافق نهایی رسیده اند؟
آقای رئیسی:
رئیس جمهور گفت: ساز و کار تشکیل شورای عالی جهاد در دولت برای مبارزه با فقر در حال فراهم شدن است.
خطیب نماز جمعه تویسرکان مطرح کرد:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه در سبد غرب، چیزی جزء ذلت پیدا نمی شود، گفت: امیدواریم ماجرای اتکای پوشالی اوکراین به امریکا، درس عبرتی برای غربگرایان باشد که هیچ گاه نمی توان به حرف های امریکا دلخوش کرد.
ضرورت ورود مدعی العموم برای جلوگیری از هدررفت بیت المال؛
در حالی مدیر آموزش و پرورش تویسرکان کنار گذاشته شد، که او را به مانند برخی دیگر از مدیران دولت روحانی با جهیزیه ای احتمالی از بیت المال بدرقه کردند، اسدبیگی هم رفت با آه و نفرین.
گزارش تصویری:
امروز تویسرکانی ها همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بهمن تماشایی رقم زدند و شعار استکبارستیزی این مردم گوش ابرقدرت های پوشالی را کر کرد.
دلبری های انقلابی دارالجهاد در راهپیمایی 22 ؛
مردم دارالجهاد استان همدان، در راهپیمایی 22 بهمن، با خلق بهمن تماشایی دیگری، ترانه "همه آمدیم" را سرودند و خواندند؛ "الوعده وفا"، امروز همه دست در دست هم حتی دهه هشتادی ها و نودی ها، ملودی زیبا انقلاب را با شعارها و گام های استوارشان نواختند و برای انقلاب دلبری کردند تا دل های جهانیان را ببرند.
اینجا دیاردارالجهاد، به وقت 43 سال پیش؛
ملت ایران، 43 سال پیش در چنین روزی همه دست در دست یکدیگر، یک دل و یک صدا انقلاب خود را بر پایه قیام حسینی نهادند و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سر دادند و در این بین نمی توان از نقش مردمانی از دیدار دارالجهاد تویسرکان برای در به ثمر نشستن نهضت خمینی(ره) غافل ماند.
رئیس کل دادگستری استان همدان:
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه دشمنان زیر بمباران رسانه ای خود عمود خیمه یعنی ولایت و دستاوردهای انقلاب را نشانه گرفته اند، گفت: آنچه که امروز مکر فرهنگی دنیای غرب را در مسیر نابودی قرار می دهد، "جهاد تبیین" آن هم با سلاح اندیشه، تفکر و زبان گویا است.
به دنبال انتشار سند رسوایی شیطان پرستان مطرح شد؛
کارشناس ارشد تاریخ با بیان اینکه مطابق با اسناد، رجوی به عنوان یک ساواکی دو آتیشه، نقش پررنگی در سرکوب انقلابیون داشت، گفت: این کوردلان از آنجا که از سوی ملت کنار زده شدند، گورشان به مانند گور پهلوی ها کنده شد، اینان اگر وطن پرستند، چرا مسخ شده همچنان برای کشتار ایرانیان نقشه می کشند؟!
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه 22 بهمن یادآور پایان تحقیر ایرانیان است، گفت: باید به جوانمان بگوییم که سابق بر این زیر سلطه غرب بودیم و آنان ما را تحقیر می کردند و امروز به برکت انقلاب مقتدر شدیم و شیطان بزرگ در برابر ملت خار شده است.
حدیثی دیگر از لحظه ای تاریخ ساز از زبان فرزند شهید مفتح؛
فرزند شهید مفتح می گوید: امام خمینی(ره) پایه های بنیادین جمهوری اسلامی را در جوار مزار شهدا بنا کردند و با اتکا به خدا فریاد برآوردند؛ که دولت تعیین می کنند، آن هم با پشتیبانی ملت و این شد سرآغاز یک نهضت برای بیداری جهان اسلام.
ظهر امروز؛
تویسرکانی ها، با راهیپمایی خود جنایات علیه ملت یمن و نسل کشی این مظلومان را با فریادهای کوبنده خود محکوم کردند.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
امام جمعه تویسرکان گفت: راهپیمایی مردم ایران علیه جنایات ددمنشانه آل سعود، خشم و انزجار ملت ما از قتل و عام بی پناهان یمنی و محکومیت اقدام نسل کشی آل سعود، این سرکرده صهیونیسم و امریکایی در منطقه است.

صفحه‌ها