صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

در دیدار خانواده هسته‌ای و دفاعی کشور مطرح شد؛
خانواده دانشمند شهید محسن فخری زاده با رهبر انقلاب دیدار کردند.
خبر: رسانه های اسرائیلی از دیروز و پس از انتشار خبر استقرار سامانه ضد موشکی اسرائیل موسوم به گنبد آهنین در تعدادی از پایگاه‌های آمریکا درمنطقه مدعی شده‌اند این مساله به‌معنای حضور اسرائیل درحیاط خلوت ایران است!
یک‌روز راننده تاکسی در بین راننده‌ها قصه‎ رفت‌وآمد‌های حاجی را می‌گوید و نشانه‌هایی می‌دهد که این آقا هر هفته به اصفهان می‌آید و بعد از زیارت مزار شهیدکاظمی به تهران برمی‌گردد و من نمیدانم کیست.
نیروهای قسد مورد حمایت آمریکا، به تنش های خود در شمال سوریه برای بستن راه هر گونه تفاهم با دولت سوریه ادامه می دهد تا ظاهرا با اقدامات پیشروانه، اهداف جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در پرونده سوریه را اعلام کند.
مهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف، یکی از رفقای قدیمی شهید سلیمانی بود.
وزیر امور خارجه کشورمان طی یادداشتی در نشریه «فارین افرز» خاطرنشان کرد که پنجره فرصت برای دولت جدید آمریکا تا ابد باز نخواهد بود و اگر این دولت خواستار تغییر سیاست‌های دولت قبلی در قبال برجام است باید فوراً این کار را انجام دهد.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه توانمندی های علمی و دفاعی ایران اسلامی با وجود بودجه های اندک و تحریم ها ستودنی است، گفت: بسیاری از متخصصان به واکسن کرونای ایرانی اعتقاد دارند و واکسن غربی ـ صهیونیستی را تهدیدی را برای نسل بشر می داند.
با پیگیری ها و طرح مفتح؛
نماینده مردم تویسرکان در مجلس با بیان اینکه طرحی ارائه شده تا با عملیاتی کردن آن فرآیند افزایش بافت مسکونی روستاها کوتاه تر شود، گفت: تمام جوانب قانونی برای اجرای این طرح بررسی شده تا در نهایت با افزایش بافت مسکونی در روستاها، شرایط لازم به منظور مهاجرت معکوس فراهم شود.
نظارت بر عملکرد دولت وظیفه ذاتی مجلس است؛
انتظار می رفت دولت با آن همه سازمان های عریض و طویل اقتصادی در بودجه ریزی ضریب اشتباهات کمتری داشت، اما گویا این مسئله محقق نشده و روحانی در فراری رو به جلو راه اهانت به کمیسیون تلفیق را در پیش گرفته، چنانچه عدم توازن و تعادل و نیز پیش خوری درآمدهای حاصله از فروش نفت و دیگر دارایی های کشور در بودجه ریزی مشهود است.
جریانی که سال ۹۴ در داخل کشور در آستانه انتخابات تلگرام را به جان مردم انداخت، به دنبال این است که پیام رسان "سیگنال" را به کشور ما تحمیل کند.
دوره ریاست جمهوری جو بایدن به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا، چهارشنبه شب به وقت تهران و دقایقی دیگر پس از ادای سوگند، آغاز می‌شود در حالیکه « دونالد ترامپ» در مراسم تحلیف بایدن که در میان تدابیر شدید امنیتی در حال برگزاری است، غایب بزرگ است.
سخنگوی وزارت امور خارجه از تحریم ترامپ و ۹ نفر از مقامات دولتش به خاطر نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد.
ذوالنوری:
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: تحریم های نفتی و بانکی ایران برطرف نشود، دسترسی های آژانس در حد NPT باقی خواهد ماند.
حضرت زهرا (س) تنها معصومی است که جانش را برای معصوم دیگر داد تا بهترین الگو برای دفاع از حریم ولایت باشد.
افکار عمومی شفاف سازی می خواهند؛
فرماندار تویسرکان به عنوان عضو کمیته انطباق شهرستان تیرماه سال جاری با ذکر دلایل قانونی با مصوبه شورای شهر مبنی بر تخفیف 25درصدی عوارض مخالفت کرد، اما مهر ماه با ورود چند عضو دیگر و تعیین سرپرست برای شهرداری بر مصوبه تخفیف 40درصدی مهر تأیید زد.مطالبه مردمی؛ آن مخالفت چه بود و این موافقت چه؟
متصدیان «موزه ملی تاریخ آمریکا» هرآنچه از شورشیانی که هفته گذشته در حمایت از «دونالد ترامپ» به ساختمان کنگره یورش بردند، بر جای مانده بود را برای ثبت در تاریخ جمع‌آوری کردند.
با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
دومین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
صبح امروز صورت گرفت؛
مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۵ با اجرای عملیات ترکیبی موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه در منطقه عمومی کویر مرکزی ایران برگزار شد.
امام جمعه موقت تویسرکان:
املام جمعه موقت تویسرکان با بیان اینکه مجلس سنای امریکا رنگ خون به خود گرفت و زمستانی داغ برایشان رقم زد، گفت: امروز تحلیل گران جهانی از افول و سقوط امریکا حرف می زنند، در حالی که در آن سو شاهد خوشحالی ملت های آزادیخواه و مستضعف جهان از پیشرفت های ایران اسلامی هستیم.
عربستان در ادامه تجاوز به یمن فرودگاه بین المللی صنعا پایتخت و برخی مناطق دیگر این کشور را بمباران کرد.
به مناسب یک فرار تاریخی؛
وقتی که شاه رفت، مردم خودجوش رژه خودرویی به راه انداختند و صدای بوق و نور چراخ های چشمک زن خوردوها عجب ملودی زیبایی به حال و هوای دی ماه داده بود و نوید روزهای خوش پیروزی را به ارمغان می آورد و در این میان پایین کشیدن مجسمه شاه پهلوی در همدان توسط مأموران آن رژیم طاغوتی قابل مثال زدنی.
در گفت‌وگوی ویژه خبری مطرح شد؛
فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما علل ساخت ناوبندر مکران را تشریح کرد.
خبر: حملات دیشب اسرائیل به دیرالزور، بوکمال و المیادین را برخی از رسانه ها عملیاتی کم سابقه بهویژه طی دوسال اخیر به سوریه اعلام کردهاند.
تضارب آراء در شفاف سازی چرایی قطع برق!
برخی علت خاموشی های اخیر را عدم صرفه جویی در مصرف گاز و برق می دانند، برخی دیگر معاهده پاریس و یا استفاده از فناروی توتال در پارس جنوبی می دانند، چنانچه عضو کمیسیون انرژی مجلس گفته هر چند افت تولید گاز در این میدان قابل توجه نیست، اما این کاهش به زودی و به ویژه از سال 1401 به بعد خطرساز بوده و تهدیدی برای امنیت انرژی محسوب می شود و همچنان سوال بی جواب مردم؛ آیا سهم نیروگاه ها در ایجاد آلودگی به آن حد رسیده که باید تعطیل شوند و یا بهانه ای است برای عدم شفاف سازی دولت درباره تعهدنامه هایی که بر کشور از سوی دولت های استعمارگر تحمیل شده؟
جلیلی:
سعید جلیلی نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی مطالبی را درباره تحریم‌ها و برجام مطرح کرد.

صفحه‌ها