صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

کدخدایی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مدارک حدود ۴۰ نفر از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بر مصوبه اخیر شورای نگهبان منطبق بود.
در جریان هفت روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تا کنون 192 نفر شهید شده‌اند که از این تعداد 58 نفر کودک بوده‌اند.
بررسی وظایف و اختیارات شوراها برای انتخاب کاندیدایی اصلح، قسمت اول؛
کاندیدایی که خلاف قانون رفتار کرده و به تصور خام خود در دور زدن قانون زرنگی می کند! یا با تبلیغات زودهنگام و با رفتارهای دیگر، افراطی گرایانه در ژست آدمی شیک و مجلسی همه را به باد انتقاد می گیرد، آن هم تنها برای سرپوشی گذاشتن بر بی برنامگی خود، آیا صداقت در کلام و رفتار دارد و یا بازیچه دست این گروه و آن گروه است او می تواند کاندیدای اصلحی باشد؟
رئیس ستاد انتخابات کشور خبرداد؛
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدارک ثبت نام کنندگان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز به شورای نگهبان ارسال شد.
امیدوار شدن مردم برای حضور پای صندوق های رأی با ثبت نام های امروز؛
در آخرین روز از ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری با حضور برخی چهره های انقلابی و مردمی، ملت برای شرکت در انتخاباتی پرشور امیدوارتر شدند، چرا که همین مردم وضعیت موجود و اقتصاد ناجور امروز را حاصل تفکر روحانی و حمایت های لاریجانی از دولت او می دانند.
خبر: سه موشک ازلبنان 3 موشک ازسوریه وبیش ازهزارموشک ازفلسطین تنها بخشی ازمجموعه تهدیداتی است که بشکلی بی سابقه اسرائیل راطی هفته گذشته تهدید کرد
آیت الله رئیسی پس از ثبت نام در انتخابات:
سید ابراهیم رئیسی با تاکید بر اینکه حضور من در عرصه انتخابات به صورت مستقل است، تصریح کرد: هرچند گروه‌های بسیاری از من دعوت کردند اما حضور من نافی حضور هیچکس نیست و کسانی که احساس تکلیف کردند در این عرصه حاضر باشند.
نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در گفت و گو با رودآور؛
خالد قدومی با بیان اینکه بسیج شدن جنبش های مردمی در سراسر فلسطین از برکات اقدامات آگاهانه و هوشمندانه مقاومت است، گفت: امروز دقت، برد و قدرت انفجار موشک های مقاومت بالا رفته، به گونه ای که توانسته پایگاه های هوایی، نمادهای سیاسی و نظامی رژیم اشغالگر قدس را هدف قرار می دهد .
خطیب نماز عید فطر تویسرکان:
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه هشت سال گذشته غربرگرایان، فرصت های کشور و منطقه را سوزاندند، گفت: امروز تمام جبهه حسینی در برابر تمام حبهه یزیدی ایستاده اند و در انتخابات حساس سال جاری سرنوشت کشور و منطقه روشن می شود، چرا که دشمنان اسلام تحریم انتخابات را می خواهند تا ایران ضعیف شود، اما انتخاب دولتی انقلابی و متعهد آب حیاتی برای خاموش آتش صهیونیسم خواهد بود.
لحظه به لحظه با تحولات فلسطین|
کتائب القسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که حمله موشکی لحظاتی قبل به قدس اشغالی پاسخی به جرایم دشمن اشغالگر علیه هموطنان فلسطینی است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها جز زبان زور چیزی نمی‌فهمند،‌ خاطرنشان کردند: فلسطینی‌ها باید با افزایش قدرت و مقاومت خود، جنایتکاران را به تسلیم شدن و توقف اقدامات وحشیگرانه خود مجبور کنند.
مدیر پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی همدان با بیان اینکه ویژه‌برنامه گفتگومحور دانشجویی «مشتاقانه» با کسب بالاترین امتیاز در میان برنامه‌های انتخاباتی مراکز صدا و سیمای کشور رتبه نخست را کسب کرده است گفت: مهمترین دلیل این انتخاب رویکرد مسئله‌محوری برنامه بوده است.
ابزار نظارتی مجلس در روند سؤال از وزرا بهتر می شود؛
محمدمهدی مفتح از تهیه طرح نحوه مواجهه با قانع کننده نبودن پاسخ وزیر خبر داد و گفت: در این طرح اگر نمایندگان در روند طرح سؤال از وزیر پس از سه مرتبه از پاسخ هایش قانع نشوند، وزیر مربوطه در یک بازه زمانی 10 ساله حق کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها را ندارد و علاوه بر آن از اشتغال او در مشاغل موضوع ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری هم ممانعت می شود.
رئیس ستاد انتخابات کشور:
جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور شرایط برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را تبیین کرد.
خواهی همدانی ها از قاضی القضات؛
مردم پس از تحمل هشت سال سختی و تنگاهای معیشتی خود، با اطمینان خاطر پای صندوق ها آمده اند، گرسنگی و تشنگی یک روز روزه داری را فراموش کرده اند و با وجود گذشت ساعت ها، بی توجه به تاریکی شب دردهایشان را در نامه ای نوشته و از قاضی القضات در خروجی این صندوق ها عدالت طلب می کنند.
آیت الله رئیسی:
آیت الله رئیسی با بیان اینکه مدیر شجاع و کارآمد مشکل گشاست نه اعتبار و بودجه های آن چنانی، گفت: ما از تجربه دنیا استفاده کنیم نه از تجویزهایشان، این ها دو مقوله متفاوت است، چرا که نسخه های نظام سلطه برای وابسته شدن کشورهای دیگر به آن ها است.
خبر: انتخابات ریاست جمهوری در سوریه در حالی بناست در بیست و پنجم ماه جاری میلادی در این کشور برگزار شود که نه دولت و نه مردم سوریه حاضر به پذیرش شرایط تحمیلی خارجی در خصوص نحوه برگزاری آن نشدند.
یادداشت؛ برای فرهنگی که بیش از یک سال به خواب رفته!
ضعف مدیریت فرهنگی در تویسرکان مشهود است و مربوط به دوران کرونا هم نیست، تنها کرونا بهانه ای برای توجیه کم کاری برخی متولیان فرهنگی شده، مردم این دیار تشنه برنامه های منجسم و از قبل طرح ریزی شده و در مجموع یک سند چشم انداز فرهنگی و راهبردی هستند که تاکنون از سوی متولیان این عرصه، عرضه نشده است.
رهبر معظم انقلاب در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت روز قدس:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: حرکت نزولی و رو به زوالِ رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده و وقفه نخواهد داشت.
نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در مصاحبه اختصاصی با رودآور؛
نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران با بیان اینکه حوادث اخیر رخ داده در سرزمین های اشغالی، را نشانه نزدیک شدن به قدس دانست و گفت: محور مقاومت در دفاع از حقوق فلسطینیان کوتاه نمی آید، گفت وگو با اسرائیل اشغالگر معنایی ندارد و مذاکره حقیقی در میدان است.
رئیس قوه قضائیه یکشنبه هفته آینده برای بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان به همدان سفر می‌کند.
رئیس فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس:
رئیس فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس گفت: روز جهانی قدس، با آشکارسازی ماهیت یک رژیم جعلی، زمینه ساز تشکیل جبهه مقاومت و درنهایت ایجاد احساس ناامنی برای اسرائیل شد و حال شتاب شمارشگر نابودی این جنایتگران بیشتر شده، چرا که نیستی رژیم جعلی صهیونیست از برنامه های اصلی انقلاب اسلامیست.
رئیس کل دادگستری استان همدان:
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه در انتخابات پیش روی جرائم انتخاباتی در تمام حوزه های قضایی استان خارج از نوبت رسیدگی می شود، گفت: کاندیداها به دور از تخریب رقیب و فریب مردم، متناسب با شعار سال ایده بدهند و برنامه محور باشند.
فرمانده کل گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به رژیم صهیونیستی درباره ادامه تجاوزها به ساکنان محله شیخ جراح شهر قدس هشدار داد.
ضرورت تبیین حکومتمداری علوى؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است اگر رفتار و اعمال همه مسئولان دستگاه های اجرایی منطبق بر قانون و ضوابط شرعی باشد، نباید شاهد این همه اختلاف طبقاتی، مشکلات مادی، فقر، فساد و فحشا در جامعه بداشیم، بنابراین بی تردید نجات کشور با انتخاب کاندیدایی که بر مدار عدالت علی(ع) برنامه دهد رقم می خورد.

صفحه‌ها