کانال  سروش رودآور
همراه اول و خدمات اینترنت در همدان
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

مفتح در گفت و گو با رودآور؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه غوغاسالاری استکبار و خودفروخته های داخلی در برابر حرف حق، از مظلومیت های ملت است، گفت: در برابر تحریم ها و ترور دانشمندان کشورمان ساکت نمی نشینیم و مصوبه ″اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها" درحقیقت مطالبه مردم است و می طلبد تا دولت دیپلماسی انقلابی در پیش گیرد.
نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی به درز گزارش محرمانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان داد.
عاملی:
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به بیان توضیحاتی درباره طرح ساماندهی کنکور و زمان اجرایی شدن آن پرداخت.
رقص شیطان در جولانگاه ترور؛
شهید فخری زاده از مخالفان سرسخت برجام بود، مخالفی که با علم و آگاهی و با دانش هسته ای خود دشمن را به گوشه رینگ برد، تا جایی که امریکا و صهیونیسم کودکش با مشاهده ناتوانی خود در برابر دستاوردهای علمی ـ هسته ای ایران، نقشه ترورش را ریختند و معلوم نیست چرا برخی همچنان همسو با رقص شیطان در جولانگاه ترور سر به زیر برف، حرف از مذاکره می زنند؟!
مسئولان دستگاه قضا بر این باورند، برخورد با متخلفان در درون دستگاه قضا، برخوردی از نوع سریع، قاطع و بدون اغماض است.
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درخصوص ترور شهید فخری‌زاده گفت: ما همواره چنین ادعاهایی را می‌شنویم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه:
نوبخت گفت: طبق لایحه بودجه ۱۴۰۰ تمام کسانی که یارانه ۴۵ هزار تومانی می گیرند همچنان یارانه بگیر خواهند بود.
"عبدالله معلمی" نماینده دائم عربستان سعودی نزد سازمان ملل درگفتگویی تلوزیونی و در پاسخ به سوالی درخصوص ترور شهید فخری زاده از دست رفت یک دانشمند مسلمان را خسارتی برای جهان اسلام معرفی کرد.
خبرگزاری دولتی «ایرنا» امروز تصاویری از مراسم اهدای نشان خدمت به خاطر اقدامات هسته ای شهید فخری‌زاده را با عنوان «نشان خدمت “برجام” بر سینه فخر ایران» منتشر کرد
احسان پیری گفته که به زودی با اسناد و مدارک متقن پرده از مواردی غیرقانونی توسط شورای این شهر برمی دارد تا واقعیت یک بار برای همیشه روشن شود.
وزیر کشور:
رحمانی فضلی گفت: در ۱۶۰ شهر که طرح محدودیت‌های تردد و فعالیت صنوف اجرا می‌شود روند ابتلای بیماری کرونا رو به پایین است.
فرصت زیادی برای ترامپ باقی نمانده و بهزودی باید کاخ سفید را ترک کند اما همچنان برنامه های زیادی دارد که نتوانسته آنها را به سرانجام برساند.
پیام رییس کل دادگستری استان همدان به دنبال شهادت دانشمند هسته ای کشورمان؛
مجموعه قضایی دادگستری کل استان همدان ضمن محکوم کردن جنایت رذیلانه و سبعانه ی رژیم جعلی اسرائیل و حامیان همیشگی اش در کاخ سفید، اعلام کرد: بی تردید این قبیل شهادت ها موجب استحکام بیشتر عزم و اراده ملت شهید پروری خواهد شد که مسیر سرخ سید الشهداء (ع) و کاروان عاشورای حسینی (ع) را برای خویش برگزیده است.
پیام رهبر انقلاب درپی ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی، شهید محسن فخری‌زاده؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پی ترور دانشمند هسته‌ای شهید، دکتر محسن فخری‌زاده پیامی صادر کردند.
محکوم کردن ترور شهید فخری زاده توسط عضو کمیسیون امنیت ملی؛
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شهادت فخری زاده را محصول تفکر غربگرایان در اعتماد به امریکا و نتیجه برجام بی فرجام دانست و گفت: این کمیسیون اجازه مذاکره مجدد به هیچ مجموعه ای از کشور در هیچ سطحی نمی دهد و مجلس در برابر عهده شکنی دشمنان به زودی تصمیمات مهمی در خصوص غنی سازی و مواردی دیگر می گیرد.
آسمانی شدن شهید فخری‌زاده در آستانه سالروز شهادت شهید شهریاری؛
ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده نشان داد، آنچه که همیشه دشمنان امریکایی ـ صهیونیستی را ناراحت کرده، پیشرفت های علمی مردمان ایران زمین است و اما اینجا این خانواده های شهدا هستند که حتی اگر دستانش از عشق، وفاداری و دوری از همسرانشان بلرزد، به دشمن ذره ای باج نمی دهند.
معاون سیاسی وزیر خارجه ضمن تشریح تبادل زندانیان ایرانی و استرالیایی عنوان کرد: در لحظه انجام تبادل در فرودگاه حضور و افتخار داشتم که از سه هموطن عزیز استقبال کنم.
ساعاتی قبل محسن فخری زاده یکی از دانشمندان حوزه هسته‌ای کشور به دست عوامل تروریست در اطراف تهران ترور شد.
اعتراضات مردمی به تصمیم فرمانداری تویسرکان بالا گرفت؛
نامه اعتراض و مخالفت صریح اهالی چهار روستا با جانمایی محوطه امامزاده ناصر(ع) برای ایجاد آرامستان جدید تویسرکان به امضاء و مهر رسمی شوراهای اسلامی روستاهایشان رسید.
رئیس کل دادگستری استان همدان:
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه در حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان قوانین استوار و قضات مجرب و آموزش دیده فعالی وجود دارند، گفت: با این حال به دلیل نبود امکانات با هدف ایجاد مجتمع های قضایی ویژه اطفال در تمامی استان ها، تا تحقق نهایی برنامه های خود فاصله داریم.
یک فعال اقتصادی و دو شهروند ایرانی که به اتهامات واهی، در خارج از کشور بازداشت شده بودند، با یک جاسوس دو تابعیتی که برای رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کرد، تبادل و آزاد شدند.
پیام رهبر معظم انقلاب به ‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است و دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند.
گرفتار گرداب مذاکره نشویم؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است که"درون زا و برون نگر بودن" بال های اقتصاد مقاومتی اند که بر داشته های درون و وسط معرکه بودن تکیه دارند و اما اینجا نمی توان از نقش کلیدی رسانه ها برای فرهنگ سازی در ایجاد یک گفتمان جهادی تعاملی بین مردم و مسئولان غافل ماند، چرا که مطالبه گری رسانه ها می تواند تکمیل کننده زنجیره عملیاتی شدن طرح های اقتصادی باشد.
پس از حمله موشکی انصارالله یمن به تاسیات نفتی آرامکو درجده سعودی ضمن تایید آن مدعی شد این حملات خسارات جانی و مادی نداشته است.
رئیس کل دادگستری استان همدان:
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه از دل لشکر بسیج این شجره طیبه، شهدا و عرفای بسیاری روییده اند، گفت: بسیجی با خودباوری در حوزه های مختلف نقش آفرین بوده و هست و قفل هر کاری با روحیه جهادی و عزم بسیجی باز شدنی است.

صفحه‌ها