آخرین اخبار

پربیننده ها

12. مهر 1399 - 23:33   |   کد مطلب: 38884
پایگاه خبری دیلی میرور اعلام کرد باباوانگا که به «نستراداموس بالکان» مشهور است، ابتلای ترامپ به کرونا را پیش بینی کرده بود.

به گزارش رودآور؛ باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از دیلی میرور نوشت، در حالی که خبر ابتلای دونالد ترامپ به کرونا و وخامت وضعیت جسمی او اکنون به خبر اول رسانه‌های جهان تبدیل شده، برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که بیماری رئیس جمهور آمریکا در سال ۲۰۲۰ پیشتر از سوی «نستراداموس بالکان» پیش بینی شده بود.

بر این اساس، پایگاه دیلی میرور انگلیس در خبری اعلام کرد هواداران «بابا وانگا» پیرزن نابینای بلغاری که او را «نستراداموس بالکان» هم می‌نامند، می‌گویند او پیشتر پیش بینی کرده بود که رئیس جمهور آمریکا به یک «بیماری مرموز» در سال ۲۰۲۰ دچار خواهد شد که سبب «ناشنوایی» او و نیز ابتلای وی به «تومور مغزی» خواهد شد.

این در حالی است که در تاریخ دوم اکتبر (روز گذشته) تأیید شد که ترامپ و همسرش ملانیا به بیماری کرونا مبتلا هستند.

«بابا وانگا» عارف و روشن بین نابینای بلغاری بود که در ۱۱ اوت سال ۱۹۹۶ درگذشت. افراد زیادی در دنیا اعتقاد دارند که وی دارای توانایی‌های ماوراءالطبیعه بوده است. از دیگر وقایعی که گفته می‌شود بابا وانگا پیش بینی کرده، می‌توان به حادثه ۱۱ سپتامبر، «برگزیت» (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) و «سونامی تایلند» اشاره کرد که تا پیش از مرگش در سال ۱۹۹۶ به پیش بینی آن پرداخته بود.

بابا وانگا، پیرزن نابینای بلغاری و معروف به «نستراداموس بالکان»

او در یک پیش گویی در سال ۱۹۸۹ گفته بود: وحشت، وحشت، برادران آمریکایی پس از حمله پرندگان فولادی، سقوط خواهند کرد. گرگان در بوته زار زوزه می‌کشند و خون بی گناهان روان خواهد شد.

از این سخنان بابا وانگا به عنوان پیشگویی او در خصوص حمله به برج‌های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در نیویورک آمریکا یاد می‌شود که با دو هواپیما در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ مورد اصابت قرار گرفت.

بابا وانگا هیچ وقت پیش بینی‌های خود را ننوشت؛ اما تا آنجا سخنانش جدی گرفته شد که دولت بلغارستان او را در لیست افراد حقوق بگیر دولتی قرار داد. از این رو یک کارمند دائمی وظیفه داشت تا پیش بینی‌های او را بنویسد و از گفتگو‌های او با مردمی که برای گرفتن توصیه و نصیحت پیش او می‌آمدند، رونوشت بردارد.

با این حال، تمامی چیز‌هایی که او پیش بینی کرده، درست از آب در نیامده است. به طور مثال پیش بینی او برای جنگ هسته‌ای در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ محقق نشد.

برخی از پیشگویی‌های او برای آینده شامل تغییر در مدار زمین در سال ۲۰۲۳ و نیز کشف روش «سفر در زمان» در سال ۲۳۰۴ می‌شود.

پیش بینی‌های او در خصوص آینده دور در سال ۵۰۷۹ میلادی به پایان می‌رسد که به گفته او پایان جهان است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان