آخرین اخبار

پربیننده ها

5. آبان 1399 - 16:11   |   کد مطلب: 38983
در پی رحلت آیت‌الله فاضلیان؛
فردا ششم آبان در همدان عزای عمومی اعلام شد
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان در پی رحلت آیت‌الله سید رضا فاضلیان در پیام مشترکی سه شنبه ۶ آبان ماه را در همدان عزای عمومی اعلام کردند.

به گزارش رودآور به نقل از مهر، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی و سیدسعید شاهرخی در پی رحلت آیت‌الله سید رضا فاضلیان پیام مشترکی صادر کردند.

متن پیام بدین شرح است:

ارتحال عالم ربانی و پرهیزکار حضرت آیت الله حاج سید رضا فاضلیان موجب تأسف و تالم بسیار شد.

فقدان این عالم گرانقدر که سالیان پربرکت عمر شریفشان در اکتساب علم و تقوا و ورع و خدمت به اسلام و انقلاب و حوزه‌های علمیه صرف شد مصیبتی جبران‌ناپذیر است.

آیت الله حاج سید رضا فاضلیان که در راه کسب علم و فضیلت از محضر علما و اساتید بزرگی همچون حضرت آیت الله العظمی آخوند ملاعلی معصومی همدانی بهره‌مند شدند به سبب زندگی زاهدانه، بندگی خالصانه و نفس گرم خود همواره به عنوان اسوه پاکی و پارسایی مورد توجه و رجوع طلاب و روحانیون، جوانان و اقشار مختلف مردم مشتاق پاکی و معنویت بودند.

این عالم مجاهد در دوران ستمشاهی به سبب مبارزه با رژیم منحوس پهلوی بارها توسط ساواک دستگیر و به زندان افتادند و پس از آن در دوران دفاع مقدس همواره با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل موجب دلگرمی رزمندگان بودند و با بسیار از شهدای گرانقدر عقد اخوت بستند.

بیش از سه دهه حضور حضرت آیت الله سید رضا فاضلیان در کسوت امامت جمعه منشأ خیرات و برکات و وحدت برای مردم مؤمن و خداجوی استان بویژه مردم شریف همدان و ملایر بود.

ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به آستان مقدس حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، فرزند بزرگوار و بیت مکرم، حوزه‌های علمیه، مردم استان همدان به ویژه مردم مؤمن ملایر و عموم علاقمندان به ایشان، علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای آن فقید سعید از درگاه خداوند سبحان مسئلت نموده، سه شنبه ۶ آبان ماه را در راستای تجلیل و تکریم آن عالم گرانقدر در استان همدان عزای عمومی اعلام می نمائیم.

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان