آخرین اخبار

پربیننده ها

8. بهمن 1399 - 7:00   |   کد مطلب: 39393
رئیس اداره اوقاف تویسرکان از تداوم کمک های مؤمنانه در روزهای کرونایی خبر داد و گفت: چهارمین مرحله از کمک های مؤمنانه با توزیع 200 بسته معیشتی توسط این اداره و به همت خیران انجام شد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ وقف عمل خیرخواهانه ای است که آن را صدقه جاری می نامند، چه بسیار افرادی هستند که خانه، مغازه، زمین زراعی و یا بخشی از باغ خود را وقف کرده و می گویند عواید حاصل از آن به نیازمندان و محرومان جامعه اختصاص یابد.

این روزها با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا اوضاع و احوال معیشتی خانواده های بسیاری آسیب دیده و روزگارشان خوش نیست.همه ما می توانیم با کمک های خود حتی اگر اندک باشد همیار سرپرستان خانواده ها در تأمین کالاهای اساسی زندگیشان باشیم و با قطره قطره جمع آوری کمک های مردمی نگذاریم تا کودکی سر بی شام بر بالین بگذارد.

خوشبختانه گروه های متعدد جهادی و نهادهای حمایتی اقداماتی در این زمینه انجام داده اند.در این باره «مهدی محمدظاهری»  رئیس اداره اوقاف تویسرکان به خبرنگار رودآور، گفت: به تازگی چهارمین مرحله از توزیع کمک های مؤمنانه این اداره بین نیازمندان اجرا شد.

وی با بیان اینکه تعداد این بسته های معیشتی 200 سبد و از محل درآمد موقوفات شهرستان بوده، اظهار کرد: در 10 ماهه گذشته تعداد 500 بسته معیشتی ازدرآمد موقوفات تویسرکان تهیه و در قالب طرح شهید سلیمان بین نیازمندان توزیع شده است.

رئیس اداره اوقاف تویسرکان ارزش این بسته های غذایی بیش از 170 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: امید آن که خیران نیک اندیش بیش از پیش ما را در کمک رسانی به محرومان و خانواده های آسیب دیده از کرونا یاری رسانند.

انتهای پیام/ز

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه‌ها

با سلام دست شما عزیزان درد نکند یه خواهشی داشتم ار ریاست محترم اداره اوقاف اقای محمد ظاهری دو قطعه زمین وقفی در خیابان فردوسی هست که واقعاشده محل پارکینگ و اشغال بیایید یه فکری برای این زمین ها کنید یکی دکه موتور سازی زده و شده محل افراد بی بند و بارو دیگری پارکینگ و جای بشکه قیر و اشغال خواهشن سنت وقف را خراب نکنیم بخدا هر کس که از خیابان فردوسی رد میشه به واقف زمین فحش میده یه فکری بکنید با تشکر

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان