آخرین اخبار

پربیننده ها

2. اسفند 1399 - 20:26   |   کد مطلب: 39512
توصیه آیت‌الله رئیسی به مسؤولان قضایی:
نامه‌های مردم را درست بخوانید و پیگیری کنید
رئیس دستگاه قضا گفت: به من گفته شده تعداد نفراتی که به همکاران ما مراجعه کردند بسیار بالا بوده است از شما مسؤولان قضایی خواهش دارم، مواردی که به شما ارجاع داده شده را با حساسیت دنبال کنید چرا که مردم به این سفر امید دارند.

 

به گزارش رودآور به نقل از راه دانا؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در نشست شورای قضایی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اگر فردی دارای مسئولیت خطیر قضا یا مرتبط قرار گرفت نیازمند ظرفیت بسیاری جدی است و شاخصه کار انبیا گونه داشتن صبر است.

رئیس دستگاه قضا بیان کرد: رسیدگی به دعاوی مردم نیاز به ظرفیت دارد کسی که به عنوان قاضی نشسته تا دعوایی را حل کند باید ظرفیت و صبر بالایی داشته باشد تا بتواند آن دعوا را حل و فصل کند.

وی گفت: حفظ حقوق عامه بسیار مهم است در این استان منابع طبیعی و ذخایر بسیار داریم حفظ آن برای همه ضرورت دارد حفظ منابع طبیعی و محیط زیست بسیار مهم است‌.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: در موضوع برخی واگذاری‌ها کارخانه قند را دیدیم که تاسف آور است و همچنین موضوع کارخانه آرد و پتروشیمی؛ بارها گفتم  که مسئله واگذاری به بخش خصوصی را یک ضرورت می‌دانیم اما  شرط دارد که بخش خصوصی را بتوانند نظارت کنند نه اینکه کارخانه با این کار تعطیل شود لذا اصل خصوصی سازی قبل از هر چیز مورد تاکید است.

وی در خصوص کارخانه قند یاسوج گفت: بانک تجارت پول دارد باید برای ادامه کار پول بگذارد تا این کارخانه در استان بدرخشد.

رئیسی گفت: حمایت از تولید وظیفه همه است جهش تولید با عمل محقق می‌شود با حرف ایجاد نمی‌شود جهش تولید حکمت‌های زیادی دارد لذا هر چه تولید افزایش یابد موجب ایجاد قدرت در کشور می‌شود.

وی با تقدیر از مختومه شدن ۹۲ درصد پرونده‌های معوقه که جای تقدیر دارد گفت: اینجا خیلی دارایی‌ها دارد اینکه برخی فعلیت پیدا نکرده باید به روش‌های مدیریتی نگاه کرد همچنین مردم این استان مردم خوبی هستند باید به آنها با کرامت سخن گفت.

رئیسی در پایان ضمن تقدیر از معاونان خود، خاطرنشان کرد: به من گفته شده تعداد نفراتی که به همکاران ما مراجعه کردند بسیار بالا بوده است خواهشی دارم، مواردی که از طرف همکارانم به شما ارجاع داده شده با حساسیت دنبال کنید چون مردم به این سفر امید دارند نمی‌گویم ناحق انجام شود اما نامه‌ها و درخواست‌های مردم را با حساسیت بخوانید و دنبال کنید.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان