آخرین اخبار

2. ارديبهشت 1402 - 10:20   |   کد مطلب: 40716
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه محبوبترین اعمال نزد خداوند خدا اقامه نماز اول وقت است، گفت: مساجد باید آن شور، اجتماع و گردش جمعیت را که در ماه مبارک رمضان داشت در ماه های بعدی نیز داشته باشد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ «حجت الاسلام حسینی مجد» در خطبه های نماز عید سعید فطر، با سفارش به تقوا، گفت: تقوا عنی دوری از نافرمانی و صیانت از نفس و پرهیز از گناه و مراقبت از اعمال نیک و بعد از ماه مبارک رمضان باید از این سرمایه و عباداتی که بهره مند شدیم مراقبت و محافظت کنیم.

وی اظهار کرد: بعد از تقوا عمل به فرایض و واجبات الهی را در پیش داشته باشیم و نماز که جزو مهمترین عبادات است را به ویژه در اول وقت اقامه کنیمف به گونه ای که در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماععی ما آثارش جلوه کند.

امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه محبوبترین اعمال نزد خداوند خدا اقامه نماز اول وقت است، افزود: مساجد باید آن شور، اجتماع و گردش جمعیت را که در ماه مبارک رمضان داشت در ماه های بعدی نیز داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی مجد تصریح کرد: نماز یاد خداست و سنگر و محور به مانند مسجد و نماز جمعه را باید حفظ کنیم چرا که جلوه ای از بندگی خداست که برکاتی دارد.

وی عنوان کرد: باید به مانند کشاورزی باشیم که از مزرعه ای که پرورش داده حمایت می کند، از چشم، گوش و زبان و اعمال خود که در ماه مبارک رمضان انجام داده ایم حفاظت کنیم.

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان