آخرین اخبار

پربیننده ها

27. ارديبهشت 1393 - 15:00   |   کد مطلب: 13444
دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد تويسركان به منظور اعلام انزجار از سالروز تأسيس اسرائيل غاصب تجمع اعتراض آميزي برگزار نمودند و در اين تجمع پرچم منحوص اين رژيم اشغالگر و همچنين پرچم حامي آن ، آمريكاي جهانخوار را به آتش كشيدند.

به گزارش رودآور دکتر مجتبی بابایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تویسرکان در اين مراسم كه به همت  بسيج دانشجويي دانشگاه آزاداسلامی تويسركان برگزار شد، اظهار کرد:  اساس دين ما حمايت از مظلوم در مقابل ظالم است و  اين همان چيزي است كه امام علي (ع) در زمان پذيرش خلافت آن را براي بيعت كنندگان شرط قرار داد.

وی افزود: در شرايط فعلي و در چند دهه گذشته حكومت غاصب صهيونيستي با حمايت اسكتبار جهاني و در رأس آن ها آمريكا و انگليس تلاش كرده كه سيطره خود را بر ممالك اسلامي گسترش دهد و در راستای تضعيف آرمان هاي اصيل انساني و اسلامي قدم بردارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تویسرکان با بيان اينكه وظيفه انساني و شرعي ما است كه در راستای حمايت  از مردم مظلوم فلسطين تلاش كنيم، عنوان كرد: برگزاري اين جلسات نمادين هم تلاشي در حمايت از مردم رنج كشيده فلسطين است.

بابایی ابراز اميدواري کرد: تا با ياري خدا در همه ابعاد به ويژه ما دانشگاهيان در مباحث علمي يك جنگ تمار عيار را با اسكتبار جهاني و فرزند ناخلف آن اسرائيل غاصب داشته باشيم و به پيروزي نهايي برسانيم.

در این مراسم دانشجویان پرچم های آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی را پس زیرپا گذاشتن با فریادهای الله اکبر به آتش کشیدند.

اعلام انزجاردانشجویان ازسالروزتأسیس اسرائیل غاصب

2010


 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان