آخرین اخبار

پربیننده ها

1. خرداد 1393 - 20:08   |   کد مطلب: 13515
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
انتخاب مدیران غیربومی در همدان خیانت به مردم است
اجازه نمی دهیم مدیران غیر بومی با اتلاف وقت مردم و جابه جایی های مداوم فرصت های عمرانی و پیشرفت استان را از بین ببرند | با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و کمبود وقت برای کارهای عمرانی از وزیران مربوطه خواهشمندیم تا با انتخاب درست و بومی مدیران ارشد استان از هدر رفت وقت و بیت المال جلوگیری کنند.

به گزارش رودآور به نقل از همدان پرس؛ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت انتخاب مدیران بومی در همدان گفت: انتخاب مدیران غیر بومی اتلاف وقت و تضییع حقوق مردم است.

امیر خجسته امروز در مراسم کلنگ زنی پارک حاشیه بلوار ارم همدان، اظهارکرد: اجازه نمی دهیم مدیران غیر بومی با اتلاف وقت مردم و جابه جایی های مداوم فرصت های عمرانی و پیشرفت استان را از بین ببرند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و کمبود وقت برای کارهای عمرانی از وزیران مربوطه خواهشمندیم تا با انتخاب درست و بومی مدیران ارشد استان از هدر رفت وقت و بیت المال جلوگیری کنند.

خجسته تأکید کرد: مدیران استان باید با حضور در صدا و سیما و ارائه کامل گزارش کارهای انجام شده با زمان بندی مشخص مردم را در جریان فعالیت های اجرایی و امور خود قرار دهند.

وی گفت: با ورود وزیران به همدان و بازدید از طرح های ناتمام و ناقص امیدواریم زمینه برای جذب سرمایه داران مهیا شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با پیگیری های مداوم و تلاش مسئولان استان و نمایندگان مجلس طرح راه آهن تهران همدان سنندج قطعی شده و منتظر حضور سرمایه گذاران و فعالان عرصه راهسازی و عمران هستیم.

امیر خجسته در ادامه تصریح کرد: بستر سازی های لازم برای جذب سرمایه داران داخلی و خارجی مهیا شده است و با تلاش مسئولان استان موفق به جذب بیش از 40 سرمایه گذار داخلی وخارجی شده ایم.

وی گفت: 112هکتار زمین با بیش از 800 میلیارد تومان برای راه اندازی فولاد فامنین آماده شده که قرار است در دو سال آینده آماده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

نماینده مجلس تأکید کرد: با ورود خوب سرمایه گذارها به منطقه ویژه جهان آباد و برگزاری همایش سرمایه گذاری این منطقه در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در استان هستیم.

ایمیل: roodavar1@gmail.com                 سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان