نمایش 1 - 10 از 325
واقعه در واقعه؛
کودک کشی ریشه در جهالتی عمیق دارد که روزی پاسخ دختری سه ساله در طلب پدر را با سری بریده بر دشت می دهند و روزی دیگر در قالب جاهلیت مدرن از آستین های صدام و بعدها داعشی های صهیونیستی بیرون می زند و اگر نبود آن رشادت های هزاران هزار شهید، جانباز و ایثارگر در دفاع مقدس و مدافعان حرم در دهه اخیر معلوم نبود که زمین داغ چه رد خون هایی را بر جان می خرید.
یادداشت؛
چند روزی است فضای مجازی متأثر از چند تغییر جزئی در تصاویر کتابهای درسی مقطع ابتدایی است. تصاویری که عده ای را در حذف قرآن به صحنه انتقاد کشانده و عده ای دیگر را در موضوع تصویر کارتونی دو دختر؛ موضوعاتی جزئی که به نظر می رسد پرداختن رسانه ها به آن با اهداف خاصی همراه است.
#رد_خون، عطش و یک دنیا مظلومیت؛
رد خون مظلومیت شیعه قرن هاست قلب هایمان را پاره پاره کرده؛ یک روز در کوچه های مدینه و بعد در مسجد کوفه و روزی دیگر در جگر سوخته حسن(ع)، روزی هم بر روی نیزه و در خرابه شام و امروز در کوچه های یمن… چه سری است بین رد خون، عطش و یک دنیا مظلومیت شیعه.
اندر خم یک هدیه!
هدیه دولت به مناسبت روز خبرنگار ۱۲۰ گیگا بایت اینترنت است که تنها بر روی سیم کارت رایتل ارائه شده و شاید به نوعی بازار گرمی برای این اپراتور چرا که در عمل برای عمده خبرنگاران قابل استفاده نیست و یا آنان را برای استفاده به زحمت می اندازد.
ضعف مدیریتی در مبارزه با کرونا در یک شهرستان 103 هزارنفری!
پنج روز از ابلاغ مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان مبنی بر تعطیلی برخی صنوف در شهرستان هایی با وضعیت قرمز کرونا از جمله تویسرکان می گذرد، عدم اجرای این مصوبه در روزهای گذشته آن هم زیر آتش توپخانه کرونا در این شهرستان نشان می دهد یا آن دستورالعمل برای فرمانداری ارسال نشده و یا پای فرمانداری در اجرای آن لنگ می زند.
مطالبه مردمی؛ آقای استاندار مدیران شما در شهرستان ها چه می کنند؟
پوسترهای فضای مجازی خبر از نامزد شدن فرماندار تویسرکان برای عضویت در شورای اجرایی هلال احمر ملایر می دهد، در صورت منتخب شدن او در این شورا، کارهای محوله بر دوشش افزایش می یابد.این در حالی است که اخیرا مطالبه مردمی درخصوص شفاف سازی عملکرد فرماندار افزایش یافته و در مقابل، آن گونه که باید پاسخی نشنیده اند.
با رعایت پروتکل های بهداشتی؛
ویژه برنامه های مراسم سالروز ارتحال امام(ره) و گرامیداشت 15 خرداد در مناطق مختلف استان همدان آن هم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و متناسب با روزهای کرونایی در خبرگزاری ها منتشر شده، این در حالی است که تاکنون هیچ عنوان برنامه ای در تویسرکان از سوی مسئولان این شهرستان اعلام نشده است.
گرامیداشت مناسبت های ملی و دینی در سایه کرونا کمرنگ نشود!
تویسرکانی ها با توجه به اینکه در روز جهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر برنامه های ابتکاری فرهنگی و عملیاتی متناسب با روزگار کرونایی مشاهده نکردند، این سوال را می پرسند که برنامه های مسئولان تویسرکانی برای سالروز ارتحال امام(ره) چیست؟
وقتی که شادی خط می خورد
نشاط دانش آموزان در مناطق کم برخوردار به دلیل فاصله طبقاتی و نبود زیرساخت های لازم برای اجرای شبکه شاد در حال پر کشیدن است، چرا که آنان به دلیل نداشتن یک گوشی هوشمند در مقام مقایسه با دوستانشان احساس ضعف می کنند، این دانش آموزان همچنان چشم انتظار تحقق وعده های وزیر آموزش و پرورش درخصوص درسنامه های آموزشی هستند.
یادداشت؛
در حالیکه کشور های به ظاهر متمدن و پیشرفته نتوانستند در شرایط بدون تحریم و دشمنی غربی ها بر این مشکلات ناشی از کرونا و کنترل این ویروس فائق آیند، کشور ما در شرایط تحریم و در اوج دشمی ها کرونا را مهار و اینک در حال غلبه بر این ویروس است اما افراد خودباخته ای هستند که دست التماس را به سمت آمریکا دراز می کنند.

صفحه‌ها