آخرین اخبار

2. ارديبهشت 1402 - 10:09   |   کد مطلب: 40715
امروز همزمان با سراسر کشور دستان پر تنمای مردم مؤمن تویسرکان در لحظه لحظه های ناب عاشقی در درگاه احدیت و در قنوت بی نظیر نماز عید سعید فطر بالا رفته و آنان هماهنگ و یک صدا خواندند: "اللّٰهُمَّ أَهْلَ الْكِبْرِياءِ وَالْعَظَمَةِ، وَأَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ ... توفیق اقامه این نماز پرشکوه بی شک پاداش مؤمنانی که به سوی جایزه یشان شتافتند.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ امروز مردم خداجوی کشورمان پس از یک ماه روزه داریی خود را برای رفتن و اقامه نماز عید سعید فطر آماده کرده اند آن هم با حفظ و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، لباس های تمیز و آراسته خود را بر تن می پوشند و در بین راه تا رسیدن به محل برگزاری برپایی نماز پرشکوه این عید سعید تکبیر می گویند: "اللَّهُ أَکْبَرُ اللَّهُ أَکْبَرُ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ اللَّهُ أَکْبَرُ اللهُ أَکْبَرُ وَلِلَّهِ الْحَمْدُ الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَی مَا هَدَانَا وَلَهُ الشُّکْرُ عَلَی مَا أَوْلانَا".
 چه زیبا شاعری در وثف این عید عظیم سروده: " عید فطر است و دلم غرق تماشاست/ یاد آن ماه عزیزی که به حق اوج تمناست/ سائل درگه عشقم که امید است بر آن/ هر چه طالب شوم از او همان لحظه مهیاست "

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان