نمایش 1 - 10 از 1250
آیا بخت با تویسرکانی ها یار می شود؟
فرماندار تویسرکان از سفر بازرسان فائو به شهرستان در روزهای 29 و 30 شهریور ماه خبر داد و گفت: امیدواریم نتایج این بازرسی به گونه ای رقم بخورد تا گردوی این دیار با ثبت در سازمان فائو، جهانی شود و سفیری باشد برای شناساندن فرهنگ قوی پایتخت طلای سبز ایران به مردمان جهان و نوید بخش رشد اقتصادی منطقه.
با پیگیری های مفتح؛
نماینده مردم تویسرکان با تبریک به همشهریان خون گرم این دیار به مناسبت جهانی شدن کاروانسرای فرسفج، گفت: خوشحالیم که پیگیری ها به ثمر نشست و امیدواریم با جهانی شدن این بنای منحصر به فرد و شناخته شدن بیشتر آن برای مردم دنیا، شاهد رشد صنعت گردشگری در شهرستان باشیم.
دادستان همدان تأکید کرد؛
دادستان همدان گفت: بیماران اُتیسم با توجه به شرایط خاصشان نیازمند دریافت خدمات درمانی تخصصی هستند، اما متأسفانه حتی یک مرکز نگهداری و توابنخشی در استان وجود ندارد.
همزمان با هفته دولت؛
فرماندار تویسرکان از افتتاح و کلنگ زنی 78 پروژه در سطح شهرستان با اعتبار یک هزار و 500 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: بیشتر این طرح ها با محوریت مردمی و در حوزه اقتصادی است.
فرماندار تویسرکان خبر داد؛
فرماندار تویسرکان گفت: نزدیک به هفت و نیم هکتار از زمین های نزدیک منطقه خوش آب و هوای کمربسته در شهر سرکان برای خانه دار شدن 250 تویسرکانی اختصاص یافته و بنا است به صورت رایگان این زمین ها را به صورت قطعاتی 200 متری مشترکاً در اختیار دو متقاضی قرار داده شود.
دادستان بهار دستورات مقتصی بری ایمن ستزی محور بهار _روستای سهام آباد را صادر کرد.
خواهرانه های علمدار گمنام فتح خونین شهر؛
خواهر شهید شهبازی، روایتی متفاوت از رفتار و کردار آن شهید برایمان بیان می کند، آنجا که جاذبه و دافعه شهید شهبازی را برگرفته از ارتباط گیری عمیق او با مفاهیم و معنایی عظیم نهج البلاغه می داند، شهید بزرگواری که بسیاری از او به عنوان استاد نمونه نهج ابلاغه، قرآن و یک معلم اخلاق یاد می کنند.
با پیگیری های نماینده و فرماندار تویسرکان و ورود تمام قد یک خیر؛
فرماندار تویسرکان گفت: به همت پیگیری های نماینده مردم در مجلس برای ورود تمام قد یک خیر و اهدای دو هکتار زمین، بالاخره پلیس راه مستقل شهرستان ساخته می شود.
با پیگیری های نماینده و فرماندار تویسرکان و ورود تمام قد یک خیر؛
فرماندار تویسرکان گفت: به همت پیگیری های نماینده مردم در مجلس برای ورود تمام قد یک خیر و اهدای زمینی به مساحت دو هزار مترمربع، بالاخره پلیس راه مستقل شهرستان ساخته می شود.
کارشناس ارشد تاریخ ایران:
کارشناس ارشد تاریخ ایران گفت: تصمیم امام راحل(ه) مبنی بر برگزاری یک همه پرسی، تدبیری هوشمندانه در مسیر تثبیت و افزایش اقتدار انقلاب بود و این گونه مردم با حضور پرشور خود در انتخابات فروردین 1358 در عمل هم به جمهوریت نظام رأی دادند و هم به اسلامیت آن و نظامی بر پایه مردم سالاری دینی را بنا نهادند.

صفحه‌ها