نمایش 1 - 10 از 1234
با پیگیری های نماینده و فرماندار تویسرکان و ورود تمام قد یک خیر؛
فرماندار تویسرکان گفت: به همت پیگیری های نماینده مردم در مجلس برای ورود تمام قد یک خیر و اهدای زمینی به مساحت دو هزار مترمربع، بالاخره پلیس راه مستقل شهرستان ساخته می شود.
کارشناس ارشد تاریخ ایران:
کارشناس ارشد تاریخ ایران گفت: تصمیم امام راحل(ه) مبنی بر برگزاری یک همه پرسی، تدبیری هوشمندانه در مسیر تثبیت و افزایش اقتدار انقلاب بود و این گونه مردم با حضور پرشور خود در انتخابات فروردین 1358 در عمل هم به جمهوریت نظام رأی دادند و هم به اسلامیت آن و نظامی بر پایه مردم سالاری دینی را بنا نهادند.
رییس اداره میراث فرهنگی تویسرکان:
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تویسرکان از برگزرای سیزدهمین جشنواره زمستانی استان همدان همراه با تخفیفات ویژه در این شهرستان خبر داد و گفت: شانزدهم اسفند نیز جنگ شادی در کارونسرای عباسی برگزار می شود.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تویسرکان:
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تویسرکان با اعلام اینکه تاکنون در حدود 4 هزار و 500 کیلومتر از راه های اصلی شهرستان بازگشایی شده، گفت: در حال حاضر برفروبی راه های روستایی در دست اقدام است.
فرماندارتویسرکان:
فرماندار تویسرکان با اعلام آماده باش مدیریت بحران شهرستان، گفت: بر اساس هشدار نارنجی هواشناسی بارش سنگین برف دور از انتظار نبود، بنابراین اقدامات لازم برای شرایط اضطراری پیش بینی شده است.
در دیدار با وزیر علوم عنوان شد؛
فرماندار تویسرکان گفت: در دیدار با وزیر علوم، وی بر ارتقاء کمی و کیفی دانشکده فنی این شهرستان تأکید و دستورات صریحی به منظور افزایش تعداد رشته ها و دانشجویان و نیز ارسال تجهیزات جدید برای دانشکده صادر شد.
برای آزادی زندانیان؛
دادستان همدان با هدف تسریع در آزادی زندانیان، برای بررسی شرایط زندانیانی که شامل عفو عمومی می شوند، شبانه راهی بازداشتگاه شد.
گلایه مندی ورزشکاران تویسرکانی از مدیران؛
مربی تیم فوتبال کیان تویسرکان با گلایه مندی از عملکرد مدیران ورزشی گرفته تا نماینده شهرستان، گفت: متأسفانه وضعیت استادیوم شهید فرشید هرمزی از همه نظر به ویژه از نظر تجهیزات لازم برای جلوگیری از سرقت مناسب نیست.
دادستان اسدآباد خبر داد؛
دادستان اسدآباد گفت: حال ۶۱ دانشجوی دانشگاه سیدجمال اسدآبادی که بر اثر گازمنواکسیدکربن مسموم شده بودند مساعد و همگی از بیمارستان مرخص شدند.
دادستان همدان خبر داد؛
دادستان همدان گفت: با هدف حمایت از تولید و جهادگران عرصه اقتصادی، از ابتدای سال جاری تاکنون با تلاش دستگاه قضایی استان، مشکلات 26 واحد تولیدی برطرف و سه واحد تولید به طور کامل احیا شد و به چرخه تولید بازگشت.

صفحه‌ها