نمایش 1 - 10 از 1104
رئیس سازمان اورژانس کشور؛
رئیس سازمان اورژانس کشور تعداد مصدومان زلزله شب گذشته را ۴۷ نفر اعلام کرد و گفت: حال این مصدومان که ناشی از ترس و فرار از حادثه زلزله بوده مساعد گزارش شده است.
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان:
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان از مسمومیت پسربچه ای 10 ساله با گاز مونواکسید کربن در این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون این دومین پسربچه ای است که متأسفانه بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان به جان آفرین تسلیم می کند.
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛
مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس خبر از افتتاح دو بخش داخلی و اورژانس بیمارستان شهید سلیمانی داد و گفت: امید آن که به زودی بخش های دیگر این بیمارستان نیز راه اندازی شود و با توجه به نیاز شهرستان هیچ گونه تعللی در این زمینه جایز نیست.
قطره ای از اقیانوس اثرات انقلاب اسلامی؛
پژوهشگر حوزه علمیه تویسرکان گفت: جمهوری اسلامی ایران یک نظام ایدئولوژیک است و انقلاب اسلامی، انقلابی همه جانبه به مانند جریان صدر اسلام.این انقلاب با فاش کردن ماهیت سلطه جویانه و مادیگرایانه غرب و شرق، مبارزه با صهیونیسم را در صدر قرار داد و با گفتمان سیاسی در قالب مردم سالاری دینی مسیر تمدن سازی اسلامی را در پیش گرفت.
مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان خبر داد؛
مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان با اعلام اینکه پروژه های برق رسانی در این شهرستان با هزینه 7 میلیارد تومان، همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری رسید، گفت: سه میلیارد تومان از این هزینه ها از اعتبارات داخلی و چهار میلیارد تومان نیز با پیگیری های مفتح نماینده مردم این شهرستان تأمین شده است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
سردار مهدی فرجی با اشاره به برخورداری مرکز استان از متخصصان حوزه بهداشت و درمان و پیشرفته ترین تجهیزات درمانی و آزمایشگاهی، گفت: این روزها در دهه چهارم انقلاب که وارد گام دوم انقلاب شدیم، شاهد پیشرفت های قابل قبولی در حوزه درمانی هستیم، تا جایی که می توان از همدان به عنوان مرکزی برای توریسم درمانی یاد کرد.
مفتح در گفت و گو با رودآور؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه واکسن های امریکا و انگلیس اگر مؤثر بود امروز آمار فوتی های کرونایی آنان بالا نبود، گفت: بنابراین لغو یا محدودیت پروازهای اروپا و امریکا برای جلوگیری از شیوع کرونای انگیسی ضرورت دارد.
نماینده مردم همدان در مجلس:
به دنبال فوت علی انصاریان بر اثر کرونای جهش یافته مشهور به کرونای انگلیسی، نماینده مردم همدان در مجلس گفته که دولت باید درباره عدم لغو پروازهای اروپایی ـ امریکایی پاسخگو باشد، او معتقد است جریان ضد انقلاب تنها با بهره گیری از رسانه های تبلیغاتی شوم خود تحمیل واکسن های ناسالم امریکا و انگلیس بر ملتمان را می خواهد، آن هم در حالی که بسیاری از کارشناسان اروپایی اعتماد و اعتقادی به آن واکسن ها ندارند.
کدام نمایندگان با مردم همراهند؟
نماینده مردم تویسرکان در مجلس با تأکید بر اینکه با طرح شفافیت آراء نمایندگان قاطعانه موافق هستم، گفت: هرچند مطابق با آیین نامه های داخلی اگر طرحی در شور اول مجلس رد شود، تا 6 ماه دیگر نمی توان عین آن طرح را مورد بررسی قرار دهد، با این وجود می توان با تغییراتی در طرح، پیگیری آن را به جلو انداخت.
با هدف کاهش خسارت بلایای طبیعی در دست انجام است؛
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تویسرکان با این اینکه تاکنون ۶ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در شهرستان با بهره مندی از طرح مقاوم سازی این بنیاد نوسازی شده اند، گفت: صاحبان ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی غیرمقاوم دیگر هم می توانند از تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی با سود چهار درصدی برای نوسازی منازل خود استفاده کنند.

صفحه‌ها