نمایش 1 - 10 از 1066
دستور دادستان تویسرکان به مسئولان کلانتری ها و پاسگاه ها؛
دادستان تویسرکان گفت: به مسئولان کلانتری ها و پاسگاه ها دستور داده شده که در روزهای کرونایی مطابق با قانون در صورت انجام برگزاری هر گونه مراسم عروسی و عزا، تجمع و یا تمرد نسبت به مأمورین با تهدید کنندگان سلامت مردم مطابق با مقررات برخورد و نتیجه گزارش شود.
به همت کوهنوردان تویسرکانی تابلو موقت قله کوبری تویسرکان بام استان همدان بر روی این قله نصب شد.
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان با بیان اینکه اجرای طرح ملی سرشاخه کاری زمینه ساز افزایش برداشت گردو در شهر طلای سبز شده است، اظهار کرد: برداشت این گوی های مغذی در سال جاری به ۲۰ هزار تن در شهرستان رسیده است.
ضرورت تبیین چرایی همبستگی ملل اسلامی؛
محقق و پژوهشگر حوزه علمیه تهران بر ضرورت تبیین چرایی اتحاد و همبستگی ملل و فرق اسلامی از سوی رسانه ها تأکید دارد و می گوید: وحدت در جهان بینی مسلمانان می تواند از آن ها امتی واحد در برابر دسیسه های استکبار بسازد، مسئله ای که به عنوان اصلی ترین آرمان انقلاب اسلامی و با ایجاد حساسیت مشترک دینی بر پایه راهکارهای سیره نبوی و علوی برای تحقق وحدت اسلامی محقق شدنی است.
مدیر توزیع برق شهرستان تویسرکان خبر داد
مدیر توزیع برق شهرستان تویسرکان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۳۵ مرتبه تجهیزات گران قیمت شبکه برق شده سرقت شده، است: گفت: عامل اصلی خاموشی در بلوار شهید ملکی شهرک فرهنگیان نیز سرقت سیم های برق بود.
رئیس اورژانس کشور در گفت و گو با رودآور؛
رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه طبق اعلام تیم های ارزیاب خوشبختانه زلزله 5.4 ریشتری امروز در مرز بین همدان و قزوین خسارت جانی و مالی به دنبال نداشته است، گفت: تنها یک مصدوم ناشی از ترس و فرار در شهر رزن و بدون خسارات مالی ثبت شده است.
رئیس اداره اوقاف تویسرکان:
رئیس اداره اوقاف تویسرکان گفت: از محل نیات واقفین نیک اندیش از ابتدای سال تاکنون 300 بسته معیشتی به ارزش 90 میلیون و همچنین 78 بسته لوزام التحریر به ارزش 15 میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان به ویژه در مناطق روستایی توزیع شد.
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان از پرداخت بیش از 3 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان تویسرکانی خسارت‌دیده از سیل سال 98 خبر داد و گفت: همچنین در این زمینه یک میلیارد تومان هم به صورت تسهیلات کم بهره به متقاضیان اختصاص یافت.
مدیر اورژانس تویسرکان خبر داد
مدیر اورژانس تویسرکان با اعلام اینکه در بازه زمانی 20 شهریور تا 25 مهر ماه سال جاری همزمان با فصل گردوتکانی 126 گردوتکان از درختان گردو سقوط کردند، گفت: از این تعداد ۷۷ مصدوم در بیمارستان ولیعصر (عج) بستری، ۲۰ مصدوم برای ادامه درمان به مرکز ترومای استان اعزام و ۲۹ مصدوم دیگر به صورت سرپایی درمان شدند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تویسرکان خبر داد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تویسرکان با بیان اینکه در حال حاضر 100 هزار ماسک در این شهرستان موجود است، گفت: با برپایی سه چادر با کمک جمعیت هلال احمر ماسک ارزان و مواد ضدعفونی کننده به راحتی در دسترس مردم قرار گرفته است.

صفحه‌ها