نمایش 1 - 10 از 1045
مدیر اورژانس تویسرکان:
مدیر اورژانس تویسرکان گفت: هنوز 12 روز از آغاز فصل برداشت گردو نگذشته که با سقوط 37 گردوتکان در شهرستان روبرو بودیم که 28 نفر از آنان در بیمارستان تویسرکان بستری، دو نفر به همدان اعزام و مابقی سرپایی مداوا شدند.
روایتی ۴۰ ساله از جنگ تا جنگ؛
رزمنده غواصی که روزگاری برای اعزام به جبهه شناسنامه اش را دستکاری کرده می گوید: جنگ خاتمه نیافته، هنوز صدای توپ و تانک دشمن پشت خاکریزها به گوش می رسد، روزی با عاملی همچون صدام و روزی دیگر با بوق چی های تبلیغاتی استکبار از صهیونیسم گرفته تا امریکا و آخرین ترفند دشمن رخنه در کارزاری حیاتی، برای نابودی روحیه جهادی مدیران است و امروز نظام نیازمند مدیران انقلابی است نه آنان که به فکر بزرگ کردن سفره اش باشند.
به همت کانون فرهنگی مساجد محقق شد
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تویسرکان از توزیع ۲۲۷ بسته گوشت به ۳۴ میلیون تومان بین نیازمندان خبر داد و گفت: این بسته به همت پیگیری های دبیرخانه کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان تهیه و به طور عمده در سطح روستاهای محروم توزیع شد.
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان:
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان با اعلام برخورد یک دستگاه پژوه با یک دستگاه خودروی نیسان در گردنه خیرآباد، گفت: بر اثر این تصادف یک نفر فوت کرد و چهار مصدوم بر جای ماند.
روایتی از جنگی نابرابر؛ 500 خمپاره در برابر 2 گلوله،
عمو بهبود یکی از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی، از روزهایی حرف به میان می آورد که سپاه تنها نارنجک و ژسه داشت، روزگاری که در دفاعی مقدس، مردان و زنان دلیر این سرزمین یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادند و تأکید دارد که امروز ایران اسلامی با پیشرفت در حوزه تسلیحات دفاعی حتی زیر آتش تحریم ها، مستکبرین دیگر جرأت سنگ پرانی ندارد.
با وجود هشدارهایی مبنی بر رعایت اصول ایمنی؛
مدیر اورژانس تویسرکان گفت: همزمان با فصل گردوتکانی و تنها در سه چهار روز گذشته متأسفانه شاهد سقوط چهار نفر از همشهریان به دلیل سقوط از درختان گردو بودیم که دچار تروما و آسیب های مختلف شدند.
پیگیری مطالبه کشاورزان و پاسخ مفتح؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مشکلات موجود بر سر راه کشاورزان را ناشی از ضعف عملکرد دولت می داند نه تحریم ها، بر این اساس تاکید دارد که قیمت سرم سام آور کودهای کشاورزی در روزهای اخیر با توجه به کمبود نقدینگی کشاورزان نه تنها بر قیمت تمام شده محصول تولیدی می افزاید بلکه زمینه ساز تورم و ایجاد مشکل در حوزه اقتصاد و تامین منابع غذایی بیش از ۸۰ نمیلیون ایرانی می شود.
مفتح در گفت و گو با رودآور؛
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه مجلس با تأکید بر اینکه همه آزادیخواهان جهان برای جلوگیری از تکرار اهانت به مقدسات ادیان باید نسبت به اقدام عاملان صهیونیستی هتاک نشریه فرانسوی اعلام موضع کنند، گفت: نمایندگان مجلس به دنبال آن هستند تا در محکومیت این اقدام مذبوحانه بیانیه ای صادر و انزجار خود را اعلام کنند.
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان با بیان اینکه عملیاتی شدن طرح سرشاخه کاری در بالا بردن کمیت و کیفیت گردو در شهرستان موفقیت آمیز است، گفت: برآورد اولیه بر آن است در سال جاری ۱۵ هزار تن گردو با پوست چوبی در شهرستان برداشت شود.
نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در گفت و گو با رودآور؛
نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اشاره به افزایش موج محکومیت علیه هتاکان فرانسوی در اهانت به مقدسات ادیان الهی گفت: همه پیروان این ادیان و رسانه های آزادیخواه جهان محاکمه حقوقی هتاکان به مقدسات ادیان الهی را پیگیر شوند تا دولت فرانسه و دولت های همراه او هزینه آن را بپردازنند و ریشه‌ صهیونیستی این توهین را بخشکانند و دانشمندان اسلامی با زبانی واحد در معرفی پیامبر مهربانی بکوشند و اجازه میدان داری به هتاکان را ندهند.

صفحه‌ها