نمایش 1 - 10 از 1207
فرماندار تویسرکان خبر داد:
فرماندار تویسرکان با اشاره به کم سابقه بودن کاهش بارندگی ها در سال جاری، گفت: در سه ماهه گذشته با تدابیر اندیشیده شده، ورود چاه های جدید به شبکه آبرسانی و همکاری کشاورزان و باغداران خوشبختانه با قطعی آب مواجه نبودیم، اما اگر صرفه جویی نشود جیره بندی آب دور از انتظار نیست.
دادستان همدان خبر داد؛
دادستان همدان از انهدام شبکه سازمان یافته قاچاق موتورسیکلت های بالای 250 سی.سی خبر داد و گفت: این شبکه با بهره گیری از فضای مجازی، موتورسیکلت ها را به نقاط مختلف کشور ارسال می کردند.
دادستان همدان خبر داد؛
دادستان همدان از صدور کیفرخواست برای ۲۳۴ نفر از متهمان آشوب‌های اخیر در سطح استان خبر داد.
با پیگیری رودآور و پس از سال ها انتظار؛
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تویسرکان از اجرای طرح اصلاح نقطه حادثه خیز خیرآباد و ترانشه برداری به طول ۳۰۰ متر خبر داد تا دید رانندگان اصلاح و از وقوع واژگونی ها پیشگیری شود.
فرماندار تویسرکان خبر داد؛
فرماندار تویسرکان گفت: در حال حاضر نقشه ساخت 230 واحد مسکونی در فاز نخست نهضت ملی مسکن این شهر، برای اخذ پروانه ساخت به شهرداری ارسال شده است.
فرماندار تویسرکان خبر داد:
دادستان همدان خبر داد؛
دادستان همدان از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف بیش از ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در اسدآباد خبر داد.
به درخواست های مردمی محقق شد؛
دادستان همدان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای پیگیری مسئله قطعی آب در این شهر، گفت: بانیان وضع موجود در هر سطحی باشند بازخواست می شوند، اما تا تحقیقات کارشناسانه و تخصصی انجام نشود نمی توان بدون دلیل بگیر و ببند داشته باشیم.
در گفت و گویی صمیمی مطرح شد؛
فرماندار تویسرکان گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان 44 پروژه به مبلغ 226 میلیارد تومان افتتاح و چهار پروژه به مبلغ 253 میلیارد تومان عملیات اجرایی اش آغاز می شود.
گفت و گوی اختصاصی رودآور با فرمانده انتظامی؛
رودآور: فرمانده نیروی انتظامی تویسرکان با اشاره به نزاع دسته جمعی از پیش تعیین شده بین تعدادی از افراد معلوم الحال این شهر، گفت: در درگیری رخ داده، تعدادی با ضربات چاقو آسیب دیدند و یک جوان 30 از شدت جراحت نیز به گام مرگ رفت.

صفحه‌ها