کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟
  • فاتحان قله های سیمرغ، ایستاده در الوند؛
    سازمان نقشه برداری کشور اعلام کرده که قله کوبری در تویسرکان به عنوان مرتفع ترین قله و بام جدید استان همدان معرفی شده، بنابراین کوهنوردان کشور برای ثبت نام خود در پروژه سیمرغ کوه های ایران باید فاتح کوبری هم شوند و این گونه تحولی نو در صنعت گردشگری کوهستان رخ می دهد.
  • رئیس فدراسیون کوهنوردی :قله کوبره با ۱۵ متر ارتفاع بیشتر به عنوان مرتفع‌ترین قله استان همدان انتخاب شد. این موضوع را سه بار به هیئت کوهنوردی استان همدان اعلام کردیم اما این هیئت واکنشی به نامه فدراسیون نشان نمی‌ داد.

مطالب ورزشی

فاتحان قله های سیمرغ، ایستاده در الوند؛
سازمان نقشه برداری کشور اعلام کرده که قله کوبری در تویسرکان به عنوان مرتفع ترین قله و بام جدید استان همدان معرفی شده، بنابراین کوهنوردان کشور برای ثبت نام خود در پروژه سیمرغ کوه های ایران باید فاتح کوبری هم شوند و این گونه تحولی نو در صنعت گردشگری کوهستان رخ می دهد.
رئیس فدراسیون کوهنوردی :قله کوبره با ۱۵ متر ارتفاع بیشتر به عنوان مرتفع‌ترین قله استان همدان انتخاب شد. این موضوع را سه بار به هیئت کوهنوردی استان همدان اعلام کردیم اما این هیئت واکنشی به نامه فدراسیون نشان نمی‌ داد.
وقتی دعای هیئت کوهنوردی همدان رد می شود
در حالی که بر اساس تحقیقات علمی سازمان نقشه برداری کشور مشخص شد قله کوبره بلندترین قله استان همدان است اما هیئت کوهنوردی این استان با مستمسک قرار دادن نام ائمه اطهار(ع) در تلاش است تا طرح سیمرغ را به قله یخچال بازگرداند!
خبری نو برای کوهنوردان کشور؛
پیگیری ها و تحقیقات کوهنوردان و نماینده مردم تویسرکان به نتیجه رسید و با اعلام فدراسیون کوهنوردی "قله کوبره" به عنوان بام جدید استان همدان ثبت و معرفی شد.
همه باهم علیه کرونا؛
کارشناس ارشد تربیت بدنی با اشاره به جو حاکم در جامعه به دلیل وجود بیماری کرونا در کشور، گفت: ورزش مداوم و با برنامه، روحیه و قوای جسمی را تقویت می کند و این یکی از بهترین و مؤثرین راه ها برای کاهش استرس و در نهایت تقویت سیتم ایمنی بدن در کنار یک تغذیه مناسب است.
تیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری مقابل النصر عربستان در ضربات پنالتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
برای چهارمین بار؛
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان گفت: دهه دوم آبان ماه سال جاری، تویسرکانی ها میزبان برگزاری مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری با حضور 12 تیم از سراسر کشور هستند.
نخستین سایت سنگ نوردی شهرستان تویسرکان با نام زنده یاد ابوالقاسم آریافر در محل آبشار اللو سرکان افتتاح شد.
مسئول هیئت تیراندازی با کمان تویسرکان از برگزاری یک دوره مسابقه در این رشته خبر داد و گفت: این شهرستان ورزشکاران با استعدادی در رشته ورزشی تیر و کمان دارد که برای درخشش در مسابقات استانی و ملی نیازمند حمایت متولیان امر هستند.
مفتح خبر داد
نماینده مردم تویسرکان در مجلس با بیان اینکه ژیمناستیک کاران خوبی در این شهرستان حتی با وجود کمبود تجهیزات فعالیت می کنند، گفت: با پیگیری های انجام شده فدراسیون ژیمناستیک قول مساعد داده برای تهیه و تامین تجهیزات این رشته ورزشی در شهرستان اقدام کند.
رئیس هیئت کبدی تویسرکان عنوان کرد
رئیس هیئت کبدی تویسرکان با بیان اینکه افزایش تعداد ملی پوشان در رده‌های مختلف و تثبیت جایگاه شهرستان در رقابت‌های استانی و ملی از اهداف این هیئت در آینده نزدیک است، گفت: با این حال متأسفانه سالن اختصاصی برای کبدی کاران به ویژه برای بانوان فعال در این رشته وجود ندارد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: به همت و پیگیری های سه گروه کوهنوردی این شهرستان مشخص شد که "کوبور" با ارتفاع ۳ هزار و ۶۰۷ متر یعنی در حدود ۲۷ متر مرتفع تر از یخچال، بلندترین قله رشته کوه الوند است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدانگفت: خانه جوانان استان همدان در حال راه‌اندازی است و طی هفته آینده با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند.
«اولویت ما سلامت بازیکنان است»
عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره زمان برگزاری مجدد لیگ قهرمانان توضیحاتی را ارائه کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: شهرستان تویسرکان با برخورداری از امکانات طبیعی و سخت افزاری می تواند یک گزینه مناسب برای برگزاری اردوها و مسابقات معتبر ورزشی در سطح تیم های ملی و کشور باشد.
معاون ورزش و جوانان استان همدان خبر داد
معاون پشتیبانی ورزش و جوانان استان همدان از تمدید تعطیلی اماکن ورزشی همدان تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از تداوم تعطیلی اماکن ورزشی استان همدان تا پایان اردیبهشت خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان: ا
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تمام اماکن ورزشی دولتی در استان همدان به بخش خصوصی واگذار می‌شود.
سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان:
سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تمامی باشگاه‌های دولتی و خصوصی استان همدان تا ۱۵ اردیبهشت ماه تعطیل است.
وزیر ورزش و جوانان:
وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال ۷۰۰ پروژه ورزشی کوچک و بزرگ در استان های مختلف کشور تکمیل شد و به بهره برداری رسید
مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان از اجرای ۴۱۰ برنامه ورزشی و فرهنگی در دهه فجر خبر داد و گفت: هفت پروژه ورزشی استان همدان با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری خواهد رسید.
روایتی دیگر فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای
مرشد تویسرکانی که از سال 62 به عنوان یکی از مرشدهای مطرح استان همدان شناخته می شود، بهترین خاطره خود را شنیدن مستقیم جمله ای پرمعنا از حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) در زمان ریاست جمهوری ایشان در سال 67 می داند، آنجا که ایشان در مراسمی در سالن 12 هزار نفری تهران فرمودند، ورزش باستانی یک تاریخ است برای ما، فقط یک ورزش نیست، یک فرهنگ است.
AFC در ادقامی عجیب برخلاف خواسته ایران برنامه پلی آف نمایندگان ایران در کشور ثالث را اعلام کرد و بر این اساس تیم‌های استقلال و شهر خودرو باید در امارات به میدان بروند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از اجرای طرح ملی ورزشی «فجر تا نوروز» در استان همدان خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از اجرای طرح ملی ورزشی «فجر تا نوروز» در استان همدان خبر داد.

صفحه‌ها