صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب ورزشی

ضرب آهنگ مرشد تویسرکانی از چه می گوید؟
ضرب آهنگ مرشد تویسرکانی از مرامنامه باستانی کاران که برگرفته از آینه تمام نمای مرام علی (ع) است می گوید، زنگ زورخانه را به عشق مولا علی(ع) می زند و می خواند؛ "علی ای همای رحمت تو آیتی خدا را ..." .
زمین چمن مصنوعی فیلترینگ دانش آموزان تویسرکان به نام دکتر چنگیز عابدی به نمایندگی از 183 فضای ورزشی کشور از طریق ویدیو کنفرانس با اعلام آقای دکتر روحانی افتتاح شد.
روایتی از وامق تویسرکانی؛
پیشکسوت کوهنوردی و سنگ نوروی در تویسرکان، حس و حال شعر و شعاری خود را در دل کوه پرورش داده و معتقد است این ورزش به روح آدمی آرامش می بخشد و برای وحدت بین همنوردان فرصت می آفریند.
در یک همایش پیاده روی مطرح شد؛
امام جمعه تویسرکان گفت: حاج قاسم را باید نمونه بارزی از بنیان مرصوص دانست که به منظور اتحاد و همدلی ملت های آزادیخواه در برابر دنیای کفر، مجاهدانه جان خود را فدا کرد.
بینایانی این روزها هستند که چشم خود را بر روی مشکلات مردمی بسته اند و با دست روی دست گذاشتن گره از مشکلات جامعه باز نمی کنند، اما در سویی دیگر روشن دلانی می بینیم که استوار گام بر می دارند و هدفشان جز خدمت به خلق نیست و توانمندانی در عرصه های فردی و اجتماعی محسوب می شوند از جمله روشن دلان تویسرکانی.
تصاویر ارسالی بعد از تأیید تحریریه پایگاه خبری ـ تحلیلی رودآور، منتشر می شود.
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان خبر داد
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان با اعلام اینکه کوهنوردان کشور برای ثبت نام خود به عنوان فاتحان طرح سیمرغ، صعود به قله کوبری را در دستور کار خود دارند، گفت: شرایط صعود با وجود دو پناهگاه در مسیر بام همدان محقق شدنی است و نصب تابلوهای راهنما و تفسیر مسیر هم در دستور کار قرار دارد.
کوه، دانشکده ای برای ساخت یک انسان سخت کوش و متواضع؛
کوهنورد تویسرکانی که همنوردانش او را به عنوان دایرة المعارفی برای شناخت مسیر کوه های ایران می شناسند، با 50 ساله تجربه کوهنوردی، کوه را دانشکده ای برای ساخت یک انسان سخت کوش، فداکار و متواضع می داند و می گوید در زندگی به قله فکر نکنید، از مسیر لذت ببرید.
فاتحان قله های سیمرغ، ایستاده در الوند؛
سازمان نقشه برداری کشور اعلام کرده که قله کوبری در تویسرکان به عنوان مرتفع ترین قله و بام جدید استان همدان معرفی شده، بنابراین کوهنوردان کشور برای ثبت نام خود در پروژه سیمرغ کوه های ایران باید فاتح کوبری هم شوند و این گونه تحولی نو در صنعت گردشگری کوهستان رخ می دهد.
رئیس فدراسیون کوهنوردی :قله کوبره با ۱۵ متر ارتفاع بیشتر به عنوان مرتفع‌ترین قله استان همدان انتخاب شد. این موضوع را سه بار به هیئت کوهنوردی استان همدان اعلام کردیم اما این هیئت واکنشی به نامه فدراسیون نشان نمی‌ داد.
وقتی دعای هیئت کوهنوردی همدان رد می شود
در حالی که بر اساس تحقیقات علمی سازمان نقشه برداری کشور مشخص شد قله کوبره بلندترین قله استان همدان است اما هیئت کوهنوردی این استان با مستمسک قرار دادن نام ائمه اطهار(ع) در تلاش است تا طرح سیمرغ را به قله یخچال بازگرداند!
خبری نو برای کوهنوردان کشور؛
پیگیری ها و تحقیقات کوهنوردان و نماینده مردم تویسرکان به نتیجه رسید و با اعلام فدراسیون کوهنوردی "قله کوبره" به عنوان بام جدید استان همدان ثبت و معرفی شد.
همه باهم علیه کرونا؛
کارشناس ارشد تربیت بدنی با اشاره به جو حاکم در جامعه به دلیل وجود بیماری کرونا در کشور، گفت: ورزش مداوم و با برنامه، روحیه و قوای جسمی را تقویت می کند و این یکی از بهترین و مؤثرین راه ها برای کاهش استرس و در نهایت تقویت سیتم ایمنی بدن در کنار یک تغذیه مناسب است.
تیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری مقابل النصر عربستان در ضربات پنالتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
برای چهارمین بار؛
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان گفت: دهه دوم آبان ماه سال جاری، تویسرکانی ها میزبان برگزاری مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری با حضور 12 تیم از سراسر کشور هستند.
نخستین سایت سنگ نوردی شهرستان تویسرکان با نام زنده یاد ابوالقاسم آریافر در محل آبشار اللو سرکان افتتاح شد.
مسئول هیئت تیراندازی با کمان تویسرکان از برگزاری یک دوره مسابقه در این رشته خبر داد و گفت: این شهرستان ورزشکاران با استعدادی در رشته ورزشی تیر و کمان دارد که برای درخشش در مسابقات استانی و ملی نیازمند حمایت متولیان امر هستند.
مفتح خبر داد
نماینده مردم تویسرکان در مجلس با بیان اینکه ژیمناستیک کاران خوبی در این شهرستان حتی با وجود کمبود تجهیزات فعالیت می کنند، گفت: با پیگیری های انجام شده فدراسیون ژیمناستیک قول مساعد داده برای تهیه و تامین تجهیزات این رشته ورزشی در شهرستان اقدام کند.
رئیس هیئت کبدی تویسرکان عنوان کرد
رئیس هیئت کبدی تویسرکان با بیان اینکه افزایش تعداد ملی پوشان در رده‌های مختلف و تثبیت جایگاه شهرستان در رقابت‌های استانی و ملی از اهداف این هیئت در آینده نزدیک است، گفت: با این حال متأسفانه سالن اختصاصی برای کبدی کاران به ویژه برای بانوان فعال در این رشته وجود ندارد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: به همت و پیگیری های سه گروه کوهنوردی این شهرستان مشخص شد که "کوبور" با ارتفاع ۳ هزار و ۶۰۷ متر یعنی در حدود ۲۷ متر مرتفع تر از یخچال، بلندترین قله رشته کوه الوند است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدانگفت: خانه جوانان استان همدان در حال راه‌اندازی است و طی هفته آینده با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند.
«اولویت ما سلامت بازیکنان است»
عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره زمان برگزاری مجدد لیگ قهرمانان توضیحاتی را ارائه کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: شهرستان تویسرکان با برخورداری از امکانات طبیعی و سخت افزاری می تواند یک گزینه مناسب برای برگزاری اردوها و مسابقات معتبر ورزشی در سطح تیم های ملی و کشور باشد.
معاون ورزش و جوانان استان همدان خبر داد
معاون پشتیبانی ورزش و جوانان استان همدان از تمدید تعطیلی اماکن ورزشی همدان تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از تداوم تعطیلی اماکن ورزشی استان همدان تا پایان اردیبهشت خبر داد.

صفحه‌ها