آخرین اخبار

پربیننده ها

26. دى 1399 - 13:15   |   کد مطلب: 39336
املام جمعه موقت تویسرکان با بیان اینکه مجلس سنای امریکا رنگ خون به خود گرفت و زمستانی داغ برایشان رقم زد، گفت: امروز تحلیل گران جهانی از افول و سقوط امریکا حرف می زنند، در حالی که در آن سو شاهد خوشحالی ملت های آزادیخواه و مستضعف جهان از پیشرفت های ایران اسلامی هستیم.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ «حجت الاسلام ناصر حسنی » در نماز جمعه 26 دی ماه در مصلی امام خمینی تویسرکان گفت: سیاست مداران امریکایی تابستان سال گذشته با کمک دلارهای سعودی و رسانه های وابسته به خودشان هجمه ای روانی عظیمی علت ملت به راه انداختند که تابستانی داغ در انتظار ایرانیان است و برخی داخلی های خود فروخته نیز با آنان همراهی کردند، اما به فرموده رهبری و به یاری خدا این گونه نشد.

* زمستان داغ امریکایی با رنگ خون رقم خورد

وی با بیان اینکه اما هم اینک جهان مشاهده می کند که امریکا خودش گرفتار زمستان داغی شده است، اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته مجلس سنای امریکا رنگ خون به خود گرفت و طرفداران ترامپ با تسخیر چهار ساعته کنگره، دولت آن کشور را خار کردند و چهار نفر هم کشته شد.

*امریکاییان واکسن کرونا را برای خودشان استفاده کنند تا این همه آمار مرگ و میرشان بالا نرود

خطیب موقت نماز جمعه تویسرکان افزود: علاوه بر فجایع سیاسی در امریکا، مشاهده می کنیم که مردم آن کشور به شدت گرفتار شیوع کرونا ویروس هستند تا جایی که روزانه سه تا چهار هزار امریکایی بر اثر ابتلا به کرونا در آن کشور فوت می کنند، با این وجود تعجب آور است که برخی داخلی ها به دنبال واکسن خارجی آلوده هستند، دشمن اگر طبیب بود  سر خود را دعوا می کرد.

حجت الاسلام حسنی با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) مبنی بر  اینکه دانش اگر در ثریا باشد مردانی از فارس به آن دست می  یابند، عنوان کرد:  به یاری خدا واکسن کووید_19 توسط جوانان کشورمان ساخته شده و مراحل تست آنان در حال انجام شد و به زودی به تولید انبوه هم می رسد.

*تحلیل گران جهانی از افول و سقوط امریکا حرف می زنند

وی در ادامه به تشکیل تمدن نوین اسلامی در جهان پرداخت و عنوان کرد: پس از سقوط چند ساعته کنگره امریکا، بسیاری از تحلیل گران از افول و سقوط این کشور مستکبر حرف به میان آوردند و حتی روزنامه واشنگتن پست گفته بود، ایران ثابت کرد که دوره ابرقدرتی امریکا تمام شده و هیچ کشور و ارتشی در دنیا وجود ندارد که به دنبال درگیری نظامی با ایران باشد، زیرا می داند شروع هر جنگی سبب می شود، تا ایران به اهداف خود یعنی نابود کردن اسرائیل غاصب برسد.

*داشتن روحیه جهادی و جوانی برای تمدن سازی نوین اسلامی ضروری است نه سن و سال

امام جمعه موقت تویسرکان با بیان اینکه دور نیست که مردم دنیا زبان فارسی را فراگیرند، افزود: رهبر انقلاب در سخنرانی 19 دی به تشکیل  دولت جوان حزب اللهی اشاره و تأکید کردند این بدان معنا نیست که نسل قبل را به طور کلی کنار بگذاریم چرا که تجربه نیز اثرگذار هستند، همچنان که برخی افراد همچون حاج قاسم با روحیه جوانی و جهادی خود ثابت کرد که در خدمت به اسلام و انقلاب داشتن روحیه جوانی مهم است.

حجت الاسلام حسنی تصریح کرد: بنابراین می طلبد مسئولان ما همچون حاج قاسم با روحیه جهادی برای تمدن سازی نوین اسلامی و فراهم ساختن شرایط ظهور امام زمان (عج) فعالیت های خود را پیش ببرند این یعنی رسیدن به مرحله عقلانیت انقلابی.

*خوشحالی ملت های آزادیخواه و مستضعف جهان از پیشرفت های ایران اسلامی

وی در ادامه با تأکید بر اینکه کشورهای آزادیخواه و مستضعفین جهان از پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران خوشحال می شوند، گفت: امروز در کشورهای امریکای لاتین شاهد هستیم که تصاویر حاج قاسم و واکسن کووید_19 در دستان مردمان این کشورها هست و آنان از این مسائل ابراز خرسندی می کنند.

* برخی داخلی ها مبتلا به خودحقیری و خودباختگی  شده اند

خطیب موقت نماز جمعه تویسرکان با ابراز تأسف از واکنش برخی لیبرال های داخلی به ساخت واکسن کرونا در کشورمان، تصریح کرد: تعجب آور است که  چرا در داخل کشور برخی به خودحقیری و خودباختگی مبتلا شدند و نمی توانند پیشرفت های علمی ـ ایرانی را ببنند و دادشان بلند می شود و با اعتماد به نفس پایین بلندگوهای تبلیغاتی آنان شروع به سر و صدا می کنند.

حجت الاسلام حسنی افزود: کشتی انقلاب اسلامی با رهبری مدبرانه رهبر انقلاب مسیر خود را ادامه می دهد هر آن که بر این کشتی سوار شود نجات پیدا می کند و هر آن که به دنبال پیروی از دشمن برود مانند افرادی که از کشتی پیاده شدند به زباله دان تاریخ می پیوندند.

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه‌ها

واقعا عالی بود خدا حفظشون کنه

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان