آخرین اخبار

پربیننده ها

17. اسفند 1399 - 11:36   |   کد مطلب: 39585
مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان همدان از ساخت ۷۰ مدرسه از سوی بنیاد برکت در همدان خبر داد و گفت: تاکنون ۵۰ مدرسه تحویل داده شده و ۲۰ مدرسه نیز در دست احداث است.

به گزارش رودآور؛ محمدحسین مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از افتتاح مسجد بنیاد برکت در روستای نهران استان همدان خبر داد و اظهار کرد: این مسجد روز گذشته به صورت همزمان با ۱۰۰ مدرسه و ۳۵۰ مسجد بنیاد برکت در سراسر کشور افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با حضور آیت‌الله محمدی گلپایگانی؛ رئیس دفتر مقام معظم رهبری، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد گفت: مسجد نهران با صد متر مربع زیربنا با اعتبار یک‌میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد برکت ساخته شده است.

مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان همدان خاطرنشان کرد: نظارت بر اجرای این طرح بر عهده اداره کل نوسازی مدارس بود و پس از ساخت تحویل مردم روستای نهران شد.

وی با اشاره به تعهد به ساخت ۷۰ مدرسه از سوی بنیاد برکت در استان همدان عنوان کرد: تاکنون ۵۰ مدرسه تحویل داده شده و ۲۰ مدرسه نیز در دست احداث است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان